Angle down Atgal

„Trakai“ ruošiasi Europos lygos atrankai

Birželio 30 dieną Trakų „Trakai“, Marijampolės „Sūduva“ ir Klaipėdos „Atlantas“ pradės savo žygį Europos futbolo lygos atrankoje. Su kuo teks kautis pirmajame rate, paaiškės jau po šešių dienų.

Lietuvos klubai pateko į neskirstytųjų zoną, o tai reiškia, kad ir vėl komandoms atiteks potencialiai stipresni varžovai.

Iš viso, pirmajame Europos lygos atrankos etape varžysis net šimtas komandų. Tarp potencialių „Trakų“ varžovų yra prieš savaitę Lenkijos vicečempionu tapęs Balstogės „Jagiellonia“ klubas, taip pat pernai Lietuvos komandą eliminavusi Talino „Nomme Kalju“ (Estija) ekipa, Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis), taip pat daugelis kitų. Tiksliau apie galimus varžovus bus galima kalbėti tada, kai Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) visą šimtą komandų suskirstys į zonas.

„Kaip ir kasmet, per daug apie tai negalvojame. Vis tiek jokios įtakos burtams padaryti negalime. Aišku, nesinorėtų tolimos kelionės, o visa kita vis vien turėsime įrodyti aikštėje“, - apie būsimą burtų traukimo ceremoniją kalbėjo „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis.

2015 metais „Trakai“ įveikė pirmąjį atrankos barjerą, tačiau antrajame neatsilaikė prieš „Apollon“ (Kipras) ekipą, o pernai, per 25 min. praleidę keturis įvarčius, pralaimėjo „Nomme Kalju“ klubui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite