Angle down Atgal

Tragiškos žudynės Kelmės rajone: kodėl pensininkas pakėlė ranką prieš savo šeimą? (vaizdo įrašas, nuotraukos)

Penktadienio rytą Lietuvą sukrėtė tragedija Kelmės rajone. Pirminiais duomenimis, ginčo metu senyvo amžiaus įtariamasis peiliu mirtinai sužalojo žmoną ir sūnų. Taip pat sužeidė posūnį, jis išvežtas į ligoninę.

Vyras iš įvykio vietos pasišalino automobiliu „Opel Zafira“, tačiau buvo sulaikytas Plungės rajone.

Kodėl 77 metų įtariamasis Augustinas Alminas galėjo taip pasielgti, kol kas lieka neaišku. Vyras policijos pareigūnų vakar buvo sulaikytas prie nuosavo automobilio vairo Plungės rajone, jis buvo visiškai blaivus. Etaplius.lt šaltinių teigimu, jis ir pats kilęs iš Plungės rajono, sulaikomas nesipriešino.

Nužudytasis 31 metų sūnus Laurynas buvo ūkininkas. Augino karves, laikė jų apie 80, vertėsi pienininkyste. Prie to prisidėjo visa šeima.

Kaip pavyko sužinoti portalui Etaplius.lt, prieš savaitę įtariamasis grįžo iš ligoninės, tačiau kodėl ten gydėsi, tiksliai nežinoma. Vietiniai traukia pečiais – neva dėl galimo insulto, tačiau patvirtinti niekas negalėjo. Faktas tas, kad įtariamajam likus savaitei iki kraupaus nusikaltimo buvo sutrikusi sveikata.

Kas įvyko šeimoje, kad ankstų rytą garbaus amžiaus vyras griebėsi peilio prieš tris mažamečius vaikus su žmona auginusį savo sūnų, 71 metų žmoną ir 43-ejų posūnį – kol kas lieka nežinoma. Vietiniai kaimo gyventojai šokiruoti to, kas įvyko. Jie apie šeimą atsiliepė tik teigiamai: buvo geri, darbštūs žmonės, gal kiek uždari.

Įtariamasis turi dar du sūnus. Vienas gyvena Kelmėje, kitas Šiauliuose. Sužalotasis yra įtariamojo posūnis. Jis turėjo sveikatos problemų – jaunystėje patyrė sunkią galvos traumą, pirminiais duomenimis, dėl to turėjo negalią.

Kraupų radinį ryte aptiko nužudyto sūnaus žmona. Kartu tris dukrytes auginę sutuoktiniai ūkininkavo, pirminiais duomenimis, jie naudojosi finansine parama iš valstybės, kaip įmanydami stengėsi pakelti ūkį.

Etaplius.lt primena, kad įtariamasis rytoj bus vedamas į teismą Šiauliuose. Prokuratūra prašys griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo trims mėnesiems. Jei įtariamojo kaltė būtų įrodyta, už kraupų savo artimųjų nužudymą jam grėstų laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba gyvos galvos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite