Angle down Atgal

Tragedija atrakcionų parke: nukritusi iš 33 metrų aukščio žuvo šešiametė

Siaubinga nelaimė sekmadienį, rugsėjo penktąją įvyko viename Kolorado valstijos (JAV) atrakcionų parke. Nukritusi iš didelio aukščio, mirtinai susižalojo šešerių metų mergaitė. Įtariama, kad tragedija galėjo įvykti dėl parko darbuotojų aplaidumo, mat įvykio liudininkai teigia, jog mergaitę prilaikyti turėję saugos diržai nebuvo tinkamai prisegti.

Šešiametė Wongel Estifanos sekmadienio popietę su šeima apsilankė „Glenwood Caverns“ atrakcionų parke, kur nutarė išbandyti „Haunted Mine Drop“ važiavimą.

Šis atrakcionas imituoja laisvą kritimą, jo metu žmogus neria iš 110 pėdų (33 metrų) aukščio tiesiai žemyn. Mergaitė sėkmingai leidosi į apačią, tačiau saugos diržai, kurie turėjo sustabdyti kritimą, nesuveikė ir vaikas visa jėga trenkėsi į žemę. Mergaitė žuvo vietoje.

Siaubinga nelaimė sukrėtė vietos bendruomenę. Buvo sukurtas specialus fondas „GoFundMe“ lėšų rinkimo puslapyje, kur jau surinkta apie 20 000 svarų sterlingų, kurie bus skirti mergaitės laidotuvėms.

Nuotykių parkas „Glenwood Caverns“ po tragedijos pareiškė, kad jie yra „labai nuliūdę“ ir kad parkas liks uždarytas iki penktadienio.

Tiesa, įvykio liudininkų teigimu, dėl tragedijos gali būti kalti parko darbuotojai. Vienas parko lankytojų paliudijo, kad prieš nelaimę matė mergaitę ir pastebėjo, kad jos saugos diržai nėra pakankamai įtempti, atrodė, jog ji sėdi per daug laisvai. Tačiau vyras nebespėjo perspėti, nes kaip tik tą akimirką prasidėjo važiavimas.

Įvykis tiriamas, bus aiškinamasi, ar parkas atsakingas dėl tragiškos mažametės mirties.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite