Tradicinis futbolo turnyras „Miss futbolistė“ 2021

Marijampolė

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

194150

Marijampolėje, HIKVISION futbolo arenoje, rudenišką lapkričio 14-tosios sekmadienį šurmuliavo daugiau kaip 120 moterų, neabejingų futbolui. Šią gražią dieną tradiciškai praūžė moterų futbolo turnyras, į kurį sugužėjo 10 komandų iš visos Lietuvos, kurios buvo suskirstytos pogrupiais pagal amžių.

I pogrupyje (12–25 metų) žaidė Vilniaus „FK Divos“, ir „JL Stars“, Kybartų „Sveikata“, Marijampolės „MMFK Sūduva“, Mažeikių „Triumfas“ komandos.

II pogrupyje (26 ir daugiau metų amžiaus grupė) žaidė Utenos „FK Juodos“, Kauno „FK Kiemas“, Šiaulių „FK mamukai“, Vievio „Fly ladies“, Klaipėdos „Karės.lt“.

Turnyre buvo varžomasi 7x7 keturiose aikštelėse, vienu metu žaidė 8 komandos. Pagal turnyro nuostatus komandos savo pogrupiuose sužaidė po 4 varžybas su kiekviena komanda, vienos varžybos truko 15 min. Sužaidus visas varžybas, paaiškėjo nugalėtojos.

I pogrupio III vietą iškovojo komanda iš Vilniaus „JL Stars“, II vietą užėmė taip pat komanda iš Vilniaus – „FK Divos“, o I-ąją vietą pelnė komanda iš Mažeikių – „Triumfas“.

II pogrupio III vietą iškovojo komanda iš Kauno „FK kiemas“, II vietą užėmė komanda iš Šiaulių „FK Juodos“, o I-ąją vietą pelnė Vievio „Fly ladies“ komanda.

„Mis futbolistė 2021“ turnyre tradiciškai moterys buvo apdovanotos įvairiomis dovanomis ir nominacijomis.

„Miss nominacija“ 2021 m. pelnė Giedrė iš Vilniaus, Indrė iš Šiaulių, Patricija iš Vilniaus, Edita iš Klaipėdos, Gintarė iš Kauno, Diana iš Marijampolės, Agnė iš Vievio, Aušra iš Kybartų, Elinga iš Mažeikių, Laura iš Utenos.

Geriausiomis turnyro žaidėjomis tapo Lėja Jankauskaitė iš Marijampolės ir Jelena Kurdeikienė iš Vievio.

Geriausiomis turnyro vartininkėmis tapo Renata iš Vilniaus „JL Stars“ komandos ir Indrė iš „Fly ladies“ komandos.

Geriausiomis puolėjomis tapo Diana iš „FK Divos“ ir Laura iš „FK juodos“ komandų.

Geriausiomis turnyro gynėjomis tapo Marija Stasiulytė iš Mažeikių ir Ernesta Jakelaitienė iš Kauno.

Apdovanojimais pasirūpino Marijampolės apskrities futbolo federacija ir Mantas Babianskas. Turnyrą remia „Inspira group“ įkūrėja Šarūnė Petrošiūtė www.inspira.lt.

Dalyvių sveikata rūpinosi seselė Irena Saldūnaitė. Organizatorė už pagalbą turnyre dėkoja Viktorijai Popierei, Mariui Buvidavičiui, Dovydui Lastaskui, Justinui Popierai ir teisėjams.

Tradicinį turnyrą organizavo Marijampolės futbolo centras ir trenerė Viktorija Svirupskytė.