Audronio Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Tradiciniame bėgime – minia aktyvių gyventojų

Ketvirtadienio vakarą Saulės Laikrodžio aikštėje būriavosi aktyviausi šiauliečiai. Kaip ir kasmet, būrys miestiečių sudalyvavo miesto mero inicijuotame bėgime „Aš esu Šiauliai“.

Bėgimas sudomino aktyvaus laisvalaikio mėgėjus, ir profesionalus, o taip pat - miesto svečius. Trijų kilometrų ilgio distanciją Talkšos ežero pakrante ir Salduvės miško parku žmonės įveikinėjo bėgdami, eidami ir važiuodami dviračiais. Puikią renginio nuotaiką užtikrino ir bėgimui palankus oras.

Jau keletą metų besitęsia tradicija gegužės mėnesį organizuoti bėgimą, skirtą Šiaulių miestui. Saulės Laikrodžio aikštė tampa starto vieta bėgimui, kuris suburia aktyvius ir bendruomeniškus šiauliečius. Šiemet miesto mero Artūro Visocko iniciuotas bėgimas vadinosi „Aš esu Šiauliai“, tačiau maršrutas išliko nepakitęs: trasa driekiasi prie pat Talkšos pakrantės, po to bėgikai kyla į Salduvės miško parką ir lekia keliuku iki pat Salduvės piliakalnio.

Šiemet bėgime nebuvo fiksuojami greičio rezultatai, tad netgi žinomi Šiaulių sportininkai šį kartą nesivaržė dėl geriausiųjų vardo.

Bėgimo numeriai skatino prisiminti miesto istoriją, nes ant visų puikavosi Šiaulių gimtadienio skaičiai. Finišą pasiekę bėgikai buvo apdovanoti specialiomis bėgimo apyrankėmis.

Dalyvius linksmino Šiaulių pučiamųjų orkestras su šokių kolektyvo „Aušrelė“ šokėjomis. Finišavę šiauliečiai vaišinosi arbata ir bandelėmis.

Daugiau – A. Rutkausko vaizdo įraše:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite