Angle down Atgal

Tradicinė šventė

Jau devyniolika gyvavimo metų skaičiuojantis Kaišiadorių kultūros centro dailės būrelis ir vėl pakvietė savo narius į Padėkėlių šventę. Būrelio vadovė Rita Galkuvienė visada stengiasi, kad vasaros pirmomis dienomis vykstanti šventė būtų smagi ir džiaugsminga.

Visus metus būrelį lankantys vaikai ir šiemet pasiklausė Snieguolės Kotovos vadovaujamo kolektyvo dainų. Vėliau vadovė teikė padėkėles. Buvo išdalinta 13 trečiojo laipsnio, 30 – antrojo laipsnio ir 27 aukščiausio, pirmo laipsnio padėkos. Vadovė taip paskatina vaikus, kurie mokosi ir nori gražiai piešti.

Būtent šio būrelio vaikai parveža įvairius apdovanojimus iš respublikinių konkursų. Paskutinis gautas apdovanojimas atiteko Arianai Tiukšaitė, mergaitė laimėjo II vietą respublikiniame konkurse „Sidabro vainikėlis“. Visiems į Padėkėlių šventę atėjusiems vaikams vadovė rado gražų žodį, mergaitėms – Liucijai, Liepai, Arianai dėkojo už kasdienę pagalbą būrelio veikloje. Vaikai dėkojo vadovei už motinišką rūpestį, už perteiktas žinias, vadino ją pačia geriause vadove.

Šventės dalyviai dėkoja Aušrinei Gudeliauskienei, Loretai Vansevičienei ir Jolitai Marcinkevičienei už paramą renginiui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite