Angle down Atgal

TOP5 – kodėl pasirinkti skardinį garažą?

Skardiniai garažai turi savo privalumų – pigūs, ilgaamžiai ir greitai surenkami. Skarda yra puiki medžiaga garažams statyti, nes skardą galima lengvai formuoti, dažyti, o cinkuoti skardiniai garažai – įprastai yra atsparus rūdims.

Skarda tarnauja ypač ilgai – kai kuriais atvejais metalo ir skardos konstrukcijos atlaiko daugiau nei 100 metų. Su skarda lengva dirbti, o darbo įrankiai tinka gana paprasti, todėl norint pastatyti garažą, jums nereikia sunkiosios technikos ar pažangių įgūdžių. Visgi, patiems nerekomenduojama gamintis skardinio garažo, jei neturite pakankamos patirties, nes čia reikia išmanyti ir svarbius niuansus, nuo medžiagos, formos, spalvos, darbo įrankių pasirinkimo iki kitų svarbių gamybos procesų.

Skarda taip pat nepraleidžia šilumos ar tiesioginių saulės spindulių, todėl garažo vidus nėra aušinamas. Cinkuoti skardiniai garažai įprastai atspindi 99% UV saulės spindulių, o tai reiškia, kad skardinis garažas yra papildoma apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių automobiliui, sandėliuojamiems daiktams ir įrankiams. Skardinius garažus nereikia dažnai dažyti, nes laikui bėgant jų paviršius natūraliai oksiduojasi, paversdamas blizgančia metaline danga, apsaugančia juos nuo rūdijimo išorėje.

Kodėl verta rinktis skardinį garažą:

1) Skardos pastatus ir statinius gaminti yra labai pigu – jie pagaminti iš plonų skardos lakštų, todėl juos lengva transportuoti. Skardinius garažus gali sumontuoti ko ne vienas asmuo, ir kaina išlieka maždaug tokia pati (didesnio ar mažesnio garažo atveju). Skardai nebūtinas konkretus pagrindas ar pamatai – įkišę metalinius strypus ir pritvirtinę prie garažo apatinių konstrukcijų, turėsite gana pigų ir efektyvų garažo inkaravimą. Skardą taip pat lengva perdirbti; jei jūsų garažą apgadino audros ar potvyniai, jį galima vėl ištirpdyti ir vėl naudoti! Skarda tarnaus metų metus - kai kurie daugiau nei 100 metų garažai vis dar tvirtai stovi.

2) Skarda yra atspari oro sąlygoms, taip pat druskoms, rūgščiam lietui ir išoriniams teršalams, korozijai. Skardiniai garažai labai gerai apsaugo viduje esančius daiktus nuo šalčio ir karščio – vasarą atspindi saulės šviesą, o žiemą palaiko šilumą.

3) Greitas surinkimas skarda yra lengva, tvirta ir lengvai sujungiama – tai reiškia, kad jūsų garažą galima greitai pastatyti. Skardinį garažą gali sumontuoti vienas tos srities specialistas. O su tinkamais įrankiais ir įranga galima pastatyti garažą net per vieną dieną. Skardiniai garažai taip pat yra labai stiprūs – surinkti jie praktiškai nesunaikinami (atlaiko didelius vėjus, oro permainas). Skardą lengva naudoti ir suvirintojams mėgėjams (jei sugebate atlikti virinimo darbus), o esant poreikiui primontuoti ir suvirinti papildomą skardos konstrukciją.

4) Patrauklus dizainas. Metaliniai, skardiniai garažai gaminami iš skirtingų skardos lankstinių formų, o taip pat yra galimybė pasirinkti ne tik norimą spalvą, bet ir raštą (pvz. medienos imitacijos).

5) Tvarumas ir gamtos išteklių saugojimas – labai svarbi tema šiame liūdnai einančiam vartojimo keliu pasauliui.

Teisingas pasirinkimas – skardiniai garažai, nes skardą taip pat galima perdirbti. Jei jūsų garažas sugadinamas taip, jog norite jo visiškai atsikratyti, yra įmonių, kurios išardys konstrukciją ir pakartotinai panaudos metalą kitiems projektams! O jūs už skardą dar ir gausite papildomų pajamų.

Taigi, atrodo, jog skardiniai garažai apima bene visas pagrindines produkto pirkimo savybes – pigiai, greitai, kokybiškai. Lieka tik išsirinkti norimą spalvą, formą ir toks skardinis garažas per gana trumpą laiką gali jau stovėti jūsų kieme ar sodyboje.

Skardiniai garažai, metaliniai garažai.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite