Angle down Atgal

Top 5 vietos poilsiui su šeima už Vilniaus

Kalendorinė vasara dar net neįpusėjo, tad jeigu iki šiol nesusiplanavote šeimos atostogų, pats laikas tai padaryti!

Štai 5 geriausios atostogų vietos Lietuvoje, kuriose poilsis su šeima tikrai neprailgs.

Druskininkai – šeimų sostinė

Druskininkai ne veltui dar vadinami Lietuvos šeimų sostine. Čia pramogų ir poilsio vietų ras kiekvienas. Sudėtingiau būtų išvardinti, ko Druskininkuose nerasite! Išsinuomokite dviračius ir lėkite nematytais miškų takeliais, sužaiskite teniso ar paplūdimio tinklinio partiją, pasikelkite linų keltuvu ir iš aukštai pamatykite Nemuną – tikrai rasite, kur praleisti laisvalaikį.

Na, o kai jau užsimanysite ramybės, pasinerkite į spa malonumus. Iš daugybės sveikatingumo centrų nesunkiai išsirinksite tokį, kuris išpildys visus jūsų lūkesčius. Mūsų rekomendacija – „Eglės sanatorija“ Druskininkuose. Poilsis Druskininkuose – neįkainojama patirtis visai šeimai.

Birštonas – ne tik poilsis, bet ir pramogos

@ Laisvalaikio dovanos
@ Laisvalaikio dovanos

Nemuno juosiamas kurortinis Birštono miestas garsėja ne tik nuostabia gamta, bet taip pat ir savo sanatorijomis bei sveikatingumo centrais, kurių čia rasite daugybę. Gerą poilsį su visa šeima garantuos „Vytautas Mineral SPA“. Tai vieninteliai visame Baltijos regione ypatingų mineralų spa namai. „Vytautas Mineral SPA“ galima rinktis įvairius veido ir kūno masažus, kūno puoselėjimo procedūras su neįtikėtinų savybių turinčiu Sofijos šaltinio mineraliniu vandeniu, procedūras vaikams, gydomuosius ritualus ir visą eilę kitų gydomųjų bei grožio paslaugų.

Tulpės sanatorija Birštone – kita vieta, garsėjanti savo sveikatinimo ir sanatorinio gydymo  programomis. Sanatorija siūlo gydomąsias procedūras purvu ir mineraliniu vandeniu, pilną pirčių ir baseinų kompleksą, inhaliacijas, aromaterapiją ir daug kitų programų.

Palanga – Lietuvos pajūrio karalienė

Koks poilsis Lietuvoje be Palangos? Nors savaitgaliais į šį kraštą suvažiuoja turbūt pusė Lietuvos, pasilikę Palangoje ilgesnį laiką tikrai rasite progų pasimėgauti ramybe. Aplankykite Gintaro muziejų, pasivaikščiokite po nuostabųjį Birutės parką, apžiūrėkite dar neatrastą Šunų muziejų.

O gal mėgstate aktyvų laisvalaikį? Tuomet nustebinkite šeimą ir padovanokite nepamirštamą dieną su jėgos aitvarais arba irklenčių turą maršrutu Būtingė – Šventoji – Baltijos jūra. Tai – puikios dovanos vyrams. Įspūdžiai išliks ilgam!

Pasiilgusiems romantikos ir ramybės įspūdį paliks ir romantiškas poilsis prie jūros dviese „Grand Baltic Dunes“ Palangoje. Galima rinktis ir poilsį su ypatinga grožio terapijos dovana jai.

Ežeringasis Molėtų kraštas nepaliks abejingų

@ Laisvalaikio dovanos
@ Laisvalaikio dovanos

Negalintiems gyventi be lietuviškų ežerų tikrai patiks Molėtų kraštas. Net jeigu čia jau lankėtės, vargu ar spėjote aplankyti visus nuostabios Molėtų gamtos kampelius – juk jų tiek daug.

Pasiilgusiems romantikos rekomenduojama apsilankyti Lietuvos etnokosmologijos muziejuje, kuriame sudaryta galimybė naktį stebėti žvaigždes dviems. Muziejaus žvaigždžių gidas pademonstruos jums vieno galingiausių Europoje teleskopo galimybes ir supažindins su įdomiausiais galaktikos objektais, tad ne tik pasidžiaugsite mylimo žmogaus kompanija, bet ir sužinosite naujų dalykų. Tokios dovanos nepamirštamos.

Ilsėdamiesi Trakuose pasinerkite į praeitį

Nuo Vilniaus iki Trakų – tik trumpa kelionė automobiliu ar autobusu, ir jūs jau gėritės lietuviška gamta. Visi sutiks, kad Trakuose aplinka tikrai ypatinga. Didinga Trakų pilis ir išlaikytas Trakų kultūrinis paveldas sukuria senove dvelkiančią atmosferą su modernumo prieskoniu.

Turite nedaug laiko, o norisi pamatyti kuo daugiau? Leiskitės į pažintinę kelionę laivu „Nepažinti Trakai“. Pramoga skirta visai šeimai, o kelionės metu iš visų pusių apžiūrėsite ne tik Trakų pilį, bet ir nuostabųjį Užutrakio dvarą, grafo J.Tiškevičiaus rūmus, o visos kelionės metu turėsite galimybę grožėtis nuostabia Galvės ežero panorama.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite