Angle down Atgal

TOP 3 vejos traktoriukų gamintojai

Kiekvienas gamintojas yra profesionalas tam tikroje srityje, o tai reiškia, kad patyręs gamintojas puikiai išmano pirkėjų poreikius, tam tikrų produktų problemas ir žino, kaip jas išspręsti. Galbūt esate iš tų žmonių, kuriems vienas svarbiausių dalykų yra produkto gamintojas? O ar žinote, kurių gamintojų vejos traktoriukai yra patys populiariausi?

Trys populiariausi vejos traktoriukų gamintojai

Per porą pastarųjų dešimtmečių vejos traktoriukai įgijo didžiulį populiarumą. Kadangi išaugo paklausa, įvairūs gamintojai nusprendė pateikti ir pasiūlą. Todėl šiandien traktoriukų gamintojų tiek daug, bet vieni iš seniausiai rinkoje esančių ir patikimiausių yra šie:

1. Honda

Visiems puikiai žinomas variklių, motociklų, automobilių ir žoliapjovių gamintojas – Honda. Įmonė įsteigta dar 1946 metais, Japonijoje. Nuo to laiko šis gamintojas pasauliui pradėjo siūlė įvairią techniką, kuri pasižymėjo aukšta kokybe.

Honda vejos traktoriukai pasižymi patikimais varikliais, patobulintomis transmisijomis bei dideliu darbinių pločių pasirinkimu. Traktoriukų pasirinkimas labai didelis, todėl rasti tinkamą – nesudėtinga.

2. John Deere

Agrikultūros, miško ir sodo technika – John Deere siūlo viską. Įmonė įsteigta dar 1837 metais. Šiandien amerikiečių gamintojas John Deere pasauliui siūlo įvairių rūšių darbo techniką, nuo vejos traktoriukų iki aukštų technologijų miško technikos.

John Deere vejos traktoriukai yra laikomi vieni geriausių ir patikimiausių tiek namų, tiek komerciniams tikslams. John Deere produktai yra brangoki, bet tai atperka kokybė.

3. Husqvarna

Tai pati seniausia įmonė sąraše, kuri įkurta 1689 metais. Vis dėlto, jų veikla prasidėjo nuo ginklų bei siuvimo įrangos gamybos, o pirmieji vejos traktoriukai buvo siūlomi tik 1919 metais. Vis dėlto, šiandien Husqvarna daugiausiai dėmesio skiria benzininių pjūklų, trimerių, sodo traktoriukų ir padargų gamybai, todėl jie visame pasaulyje pripažinti šių sričių profesionalai.

Husqvarna yra puikiai vertinama dėl aukštos žoliapjovių kokybės – naudojami lengvi ir tvirti aliuminio korpusai bei ilgaamžiai ir patikimi varikliai.

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Gamintojas – svarbu

Rinkoje galima rasti labai daug sodo traktoriukų, kuriuos suteikia nežinomi, niekur kitur negirdėti gamintojai. Didelė tikimybė, kad jų patirtis labai maža, todėl galima manyti, kad jų produkcija neprilygsta čia išvardintų gamintojų technikai.

Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir patiems įsitikinti, kokie vejos traktoriukai šiandien populiariausi ir kuris būtų tinkamiausias jums.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite