Angle down Atgal

Titului „Moteris Saulė 2019“ pasiūlyta žinoma Šiaulių rajono medikė

Šiaulių rajono kandidatė į titulą „Moteris Saulė 2019“ – Vida Vasiliūtė, VšĮ Kuršėnų ligoninės Skubios pagalbos ir konsultacijų poliklinikos gydytoja pediatrė-kardioreumatologė. Gydytojos profesinė biografija susijusi su Kuršėnų ligonine ir Šiaulių rajono žmonių sveikata. Vida Vasiliūtė 1982 metų rugpjūčio 2 dieną pradėjo dirbti Kuršėnų miesto Centrinėje rajono ligoninėje (dabar Kuršėnų ligoninė), apylinkės gydytoja pediatre. 1992 metų gruodžio 1 dieną gydytojai suteiktos vaikų kardioreumatologo pareigos.

1998 metų gegužės 5 dieną gydytoja pradeda vadovauti Kuršėnų ligoninės Pediatrijos skyriui, tampa šio skyriaus vedėja. O 2003 metais gydytojai suteiktos Lokalaus medicinos audito vadovo pareigos.

Kandidatė 2016 metų spalio 13 dieną buvo laikinai paskirta vykdyti Kuršėnų ligoninės direktoriaus pareigas.

Gydytoja yra nuostabus žmogus: į šį žodį sutalpinti visko neįmanoma, tačiau ji išties labai miela, draugiška, šilta ir atvira asmenybė, mokanti dovanoti meilę kitiems, mylima ir gerbiama savo kolegų, pacientų bei jų artimųjų.

Gydytoja Šiaulių rajone dirba jau 38-erius metus. Savo profesinį kelią pradėjo iš karto po universiteto studijų. Per visą ilgą gydytojo praktikos laikotarpį ji užaugino jau keletą kartų, kurios šiandien konsultacijai atveda savo vaikus.

Gydytoja Vida Vasiliūtė sako, kad mediko profesiją pasirinko iš meilės žmonėms ir, jei galėtų atsukti laiką, nekeistų nieko.

„Būti gydytoju buvo mano vaikystės svajonė. Esu laiminga, nes tai mano kelias“, – taip kukliai, bet tvirtai sako nuostabi gydytoja Vida Vasiliūtė.

Kuršėnų ligoninės kolektyvas siūlo Vidos Vasiliūtės kandidatūrą „Moteris Saulė 2019“ titulo suteikimui.

Balsuoti UŽ Moteris Saulė 2019“ kandidates galima jau nuo šio pirmadienio, vasario 10 dienos, iš karto po Šiaulių televizijos Info studijos reportažo apie šių metų „Moteris Saulė 2019“ rinkimus. Balsavimas vyks iki vasario 28 d. 18 val. Kviečiame visus neabejingus palaikyti Šiaulių rajono kandidatę ir už ją balsuoti.

comment Skaitytojų komentarai (8)

Taip pat skaitykite