Angle down Atgal

Vyko tinklinio turnyras „Vaiguvos jaunimo taurė 2019“

Balandžio 5-osios vakarą gausus būrys tinklinio fanų rinkosi į Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos sporto salę.

Jaunimo bendruomenė „Lyderiai" organizavo pavasario tinklinio varžybas „Vaiguvos jaunimo taurė 2019 “. Malonus siurprizas – į turnyrą atvyko 10 komandų: tinklininkai iš Kelmės , Petrališkės Šaukenų, Kelmės PRC, Tytuvėnų, Kėdainių ir Raudonės (Jurbarko r.).

Džiaugiamės, kad tinklinio turnyru susidomėjo ne tik mūsų rajono jaunimas. Turnyro pradžioje sportininkus pasveikino Vaiguvos jaunimo bendruomenės „Lyderiai“ renginių organizatorius Egidijus Mikovičius, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mūsų pagalbininkė organizuojant įvairius renginius, Salomėja Aginskienė. Varžyboms teisėjavo Kelmės sporto mokyklos kūno kultūros mokytojas Gintaras Strelkauskis. Rungtynės buvo ilgos, bet laikas pralėkė greitai. Merginų tarpe I-ąją vietą laimėjo Kelmės PRC komanda, II-ąją vietą užėmė Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos mergaičių komanda, o III-oji vieta atiteko Šaukenų Vl. Pūtvio-Putvinskio gimnazijos merginoms . Vaikinų komandų tarpe I-ąją vietą laimėjo Tytuvėnų komanda, II-ąją vietą iškovojo vaikinai iš Raudonės , o III-ąją - Kėdainių „Laumžirgis“.

Komandos apdovanotos diplomais, taurėmis, naudingiausieji komandų žaidėjai ir komandų kapitonai-asmeninėmis dovanėlėmis.

Vaiguvos jaunimo bendruomenės „Lyderiai“

Renginių organizatorius – Egidijus Mikovičius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite