Angle down Atgal

Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti ir patogūs, ir gražūs

Šiauliuose, prie Dvaro turgaus, duris atvėrė UAB „Roletas“ salonas, kuriame – ir klientų pamėgti roletai diena-naktis, ir jaukų pavėsį prie namų kuriančios markizės, ir šiuo metu taip reikalingi tinkleliai nuo vabzdžių. Plačiau pasakoja salono vadovas Justinas Kačiušis:

– Mūsų gaminamų prekių asortimentas platus: roletai, žaliuzės, apsauginės žaliuzės, romanetės, širmos, markizės, fasado žaliuzės ir roletai, „Velux“ užuolaidėlės. Populiariausia prekė išlieka roletai diena-naktis. Šiuo metu kaip tik atnaujinome jų audinių asortimentą, tad būkite pirmieji, išsirinkę išskirtinio grožio audinius iš naujos kolekcijos. Roletams taikome nuolaidas nepriklausomai nuo pasirinkto audinio ar mechanizmo.

Klientai dažnai teiraujasi apie tinklelius nuo vabzdžių – jų taip pat turime. Galiu pasidžiaugti, kad nuo šio pavasario prekiaujame analogų Lietuvoje neturinčiu plisuotu tinkleliu, atkeliavusiu pas mus iš Italijos. Šis tinklelis išskirtinai gražaus dizaino, yra lengvai valdomas specialių ratukų pagalba, netrukdo vaikščioti. Dažniausiai yra naudojamas durims į terasas arba balkonus.

Esant poreikiui, mūsų salono specialistai vyksta į klientų namus. Jie konsultuoja, matuoja, parodo katalogus ir pataria dėl dizaino, nes roletai ar žaliuzės jau seniai nebėra tik būdas apsisaugoti nuo saulės ar smalsių žvilgsnių. Tai – interjero detalė, todėl klientams siūlome itin didelį spalvų, raštų pasirinkimą. Norime, kad namai būtu jaukūs, jus suptų grožis ir maloni aplinka.

Naujasis „Roletas“ salonas – Vilniaus g. 206, Šiauliai (prekybos centras UNI).

Mob. tel: 8 682 66 964,
el. paštas: siauliai@roletai-zaliuzes.lt.

Darbo laikas
I-V: 10:00-18:00 val., VI: 9:00-14:00 val.

www.roletai-zaliuzes.lt.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite