Angle down Atgal

Tinkama drabužių priežiūra užtikrins jų ilgaamžiškumą

Tinkama drabužių priežiūra užtikrina, kad drabužis neišsitampys, išliks tikrosios spalvos ir dėvimas netgi kelerius metus atrodys lyg naujas. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį, kaip drabužiai laikomi spintoje. Kuo didesnis kiekis bus sudėtas ir sulankstytas vienoje lentynoje, tuo drabužiai atrodys prasčiau – bus susilamdę, ilgainiui praras savo formą. Šiandienis asortimentas ir drabužių priežiūros priemonių pasirinkimas leidžia namų sąlygomis profesionaliai pasirūpinti savo drabužiais.

  • Nukerpamos etiketės yra pirma klaida norint tinkamai prižiūrėti drabužius
  • Skirtingiems drabužiams reikia rinktis jiems tinkamas skalbimo priemones
  • Tvarka spintoje padės drabužius ilgiau išlaikyti dėvimus

Anksčiau buvo skalbiama rankomis ir vienos rūšies skalbimo milteliais, vėliau – nepatogiomis pusiau automatinėmis skalbimo mašinomis, tačiau šiandieninė pasiūla sudaro visas sąlygas, kad drabužiai būtų dėvimi ilgą laiką ir atrodytų puikiai. Skalbikliai skirti baltiems, juodiems ar spalvotiems audiniams jau yra savaime suprantamas dalykas, tačiau šiandien yra specialių skalbimo priemonių sporto drabužiams, šilkui, vilnai ar net užuolaidoms.

Itin populiarėja ekologiškos, jautriai odai ir kūdikių drabužiams skirtos skalbimo priemonės.

Praėjusiais metais vaikų ir kūdikių drabužių priežiūrai skirtų priemonių asortimentą papildė 3 naujos priemonės, o pardavimai išaugo beveik 12 procentų.

Taip pat vadovė pamini, kad dažnas nusipirkęs drabužį, nukerpa jo etiketę, esą ji tik trukdo, tačiau jos dedamos ne šiaip sau – jose yra svarbi informacija, kaip tinkamai prižiūrėti drabužį.

Tvarka spintoje

Dauguma drabužių turėtų būti kabinami ant jiems skirtų pakabų. Sijonams, kelnėms, megztiniams ar plonoms palaidinėms, reikia skirtingų pakabų, o jas renkantis, svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

„Iš tikrųjų galime tik pasidžiauti, kad viskas yra šiandien kuriama tam, kad žmogui būtų lengviau ir paprasčiau. Mūsų parduotuvėse esantis drabužių priežiūrai skirtas asortimentas tikrai platus, pavyzdžiui, didesnės pakabos tinkamos švarkams, megztiniams, mažesnės turėtų būti naudojamos palaidinėms, marškiniams, kad neišsitampytų pečiai. Tai užtikrins, kad drabužiai nesigadins kabėdami, o jūs ilgai galėsite jais džiaugtis“, – sako „Maximos“ komercijos vadovė.

Kaip rūpintis drabužiais po skalbimo

Dažnas išskalbęs drabužius juos tiesiog užmeta ant džiovyklės, o paskui deda tiesiai į spintą, tačiau tai - neteisinga praktika.

Drabužius nuimtus nuo džiovyklės bus sunku išlyginti, jie turės papildomų raukšlių, o jūs sugaišite daugiau laiko. Jeigu yra galimybių, viena iš alternatyvų – skalbinių džiovinimo sistema. Jeigu ne, tuomet drabužius galima lyginti dar šiek tiek drėgnus, marškinius džiovinti ant pakabos. Taip pat pagelbės ir geras lygintuvas – garų funkciją turintis lygintuvas išlygins drabužius greičiau ir efektyviau, o jūs sutaupysite laiko.

Didmeninė prekyba drabužiais

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite