Angle down Atgal

Tiltų kaimo bendruomenė atnaujino poilsio vietas

Trakų rajono Tiltų kaimo bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą ,,Tiltų bendruomenės poilsio vietų atnaujinimas“ pagal Trakų rajono savivaldybės finansuojamą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2019 metais.

Projekto metu buvo įgyvendinta bendruomenės iniciatyva, skirta viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti. Įgyvendinant projektą buvo įsigyta reikalingų įvairių spalvų dažų ir spalvingai nudažyti, atnaujinti žaidimų aikštelės elementai: suoliukai, sūpynės, smėlio dėžė, žaidimų namelis, čiuožykla. Taip pat baltais dažais buvo perdažyti patamsėjusios bendruomenės namų kolonos, atitvarai, laikikliai, balkonai ir kiti elementai. Atlikti dažymo darbai sukūrė gražesnį žaidimų aikštelės ir bendruomenės namų pastato vaizdą. Taip pat projekto metu nupirkti 3 lauko suoliukai su šiukšliadėže, kurie stovės prie bendruomenės namų.

Įgyvendintas projektas sudarys patrauklias sąlygas leisti laisvalaikį Tiltų bendruomenės nariams, visiems kaimo gyventojams ir atvykstantiems svečiams. Siekiama, kad Tiltai būtų patogūs, tvarkingi, modernūs gyventi ir dirbti ne tik vietos gyventojams, bet ir patrauklūs užsukantiems svečiams, turistams. Viešų poilsio erdvių atnaujinimas – dar vienas indėlis į gyvenimo kokybės gerinimą Tiltuose.

Tiltų bendruomenės informacija

Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite