Angle down Atgal

Tikras gudruolis: pasimetęs šuo pats „prisidavė“ policijai

Sumanus šuo sužavėjo vietos policijos pareigūnus, kuomet jis pats sugebėjo pranešti jiems apie savo, kaip dingusio šuns statusą.

Policininkai buvo apstulbinti, kuomet vokiečių aviganis vardu Chico atvyko į nuovadą ir pats prisidavė jiems vasario 11 d. apie 3.30 val. ryto.

© Odessa Police Department
© Odessa Police Department

Jis tuo metu dėvėjo antkaklį, tačiau jo identifikacinis žetonas buvo pamestas, dėl to pareigūnai susisiekė su gyvūnų kontrolės tarnyba, kad būtų patikrinta jo mikroschema, kuri leistų identifikuoti gyvūno savininkus.

Belaukiant atvykstančios komandos pareigūnai žaidė su šiuo vienerių metų amžiaus šunimi, kuris buvo tiesiog apipiltas jam maloniu dėmesiu.

Visgi, dar nespėjus gyvūnų kontrolieriams atvykti, Chico nusprendė, kad jis jau buvo dingęs pakankamai ilgai, dėl ko nusprendė grįžti namo pas savo kuo ramiausiai miegantį šeimininką Edward Alvarado, kuris tuo metu net nenumanė, kad jo augintinis buvo prapuolęs.

Odesos policijos departamento Teksase pareigūnai buvo taip sužavėti Chico, kad net pasakojo, jog jis tikrai vertas darbo jų komandoje.

© Odessa Police Department
© Odessa Police Department

„Facebook“ įraše rašoma: „Taigi, šis linksmuolis praėjusią naktį paprasčiausiai užsuko į Policijos departamento priimamąjį. Manome, kad jis norėjo aplikuoti K-9 pozicijai. Čia jis susilaukė daug meilės ir dėmesio, kol galiausiai nusprendė, kad jam jau metas keliauti namo. Jam savarankiškai pasišalinus ir po alinančių paieškų, jo rasti pareigūnams nepavyko,“ – rašoma žinutėje.

Visgi, pareigūnai lengviau atsikvėpė sužinoję, kad šiam herojui pavyko saugiai grįžti namo. Vos už mylios nuo policijos nuovados gyvenantis Edward pranešė, kad šuo sveikas ir saugus sugrįžo namo.

Šuns savininkas net nenumanė apie Chico nuotykius ir apie juos išgirdo tik kitą dieną, kuomet Edward sūnėnas pasidalino nuoroda į Policijos departamento „Facebook“ įrašą, kuriame ir įamžintas Chico.

Taip šio šuns šeimininkas ir sužinojo apie augintinio vizitą pas policijos pareigūnus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite