Tikrą dramą išgyvenę „Šiauliai“ iškovojo antrąją sezono pergalę

Kėdainiai

LKL nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

155317

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5/4) sekmadienio vakarą jau laikė pergalę savo rankose, tačiau įspūdingą charakterį pademonstravę „Šiaulių“ (2/7) krepšininkai paskutinėmis dvikovos akimirkomis išsigelbėjo ir išplėšė antrąją sezono pergalę.

„Šiauliai“ svečius iš Kėdainių įveikė 87:85.

„Šiaulių“ komandai šiose rungtynėse nevadovavo vyr. treneris Antanas Sireika, kuris dėl turėto kontakto su koronavirusu sergančiu žmogumi šiuo metu laiką leidžią saviizoliacijoje. „Šiaulių“ vairą laikinai perėmė Robertas Giedraitis.

Nevėžio-Optibet“ komandą į priekį vedė visos dvikovos metu dominavęs Vaidas Kariniauskas. Kėdainių ekipos įžaidėjas pelnė net 28 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau paskutinę akimirką pergalę išplėšti galėjęs metimas iš tolimos distancijos tikslo nepasiekė.

„Nevėžis-Optibet“ buvo priekyje trimis taškais (82:85), kai rungtynių laikmatyje švietė paskutinė ketvirtojo kėlinio minutė.