Angle down Atgal

Tikisi, kad slaugos ligoninėse tyrimai dėl koronaviruso vyks jau savaitgalį

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tikisi, kad slaugos ligoninių personalo tyrimai dėl koronaviruso bus pradėti jau savaitgalį.

„Slaugos ir globos įstaigų tyrimas prasidės dar šią savaitę, tikimės, kad jau savaitgalį tie tyrimai įsibėgės ir ten pirmiausia medikai ar personalas, kuris prižiūri vyresnio amžiaus asmenis, bus tikrai intensyviau tiriamas. Tokį preliminarų įstaigų tyrimo planą mes jau turime“, – spaudos konferencijoje penktadienį sakė A. Veryga.

Jis tvirtina, kad yra sudarytas planas, kiek per savaitę būtų galima atlikti tyrimų net ir medikams, kurie nejaučia COVID-19 simptomų.

„Bet bus tiriami ir kiti asmenys, kurie turi didelę riziką užsikrėsti, ir tie patys pareigūnai tam tikromis aplinkybėmis gali būti tiriami (...)., Jei keisis paties viruso plitimo situacija, be abejo, viskas gali koreguotis ir viskas priklausys nuo to, kur liga labiausiai plis ir ką bus didžiausia logika tyrinėti tuo metu“, – sakė A. Veryga.

Jis pabrėžė, kad įstaigose, kur yra nustatyti koronaviruso židiniai, tiriami visi medikai.

„Kai kurios įstaigos yra tiriamos visos, nebedarant jokių atrankų nei medikų, nei pacientų. Dar daugiau – yra suplanuotos priemonės ir tuos pačius pacientus, kurie atvyksta į stacionarą, į įstaigą gydymui, visus tirti, nepriklausomai nuo to, ar jie turi, ar neturi simptomų“, – kalbėjo ministras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite