A. Staponkaus nuotr.
Angle down Atgal

Tiesiogiai iš Prisikėlimo aikštės buvo transliuojamas Šiaulių miesto muzikinis sveikinimas Medikams

Šiandien, Medicinos darbuotojų dieną, Prisikėlimo aikštėje skambėjo Šiaulių miesto muzikinis sveikinimas Medikams. Šių dienų herojus nuotaikinga muzikine programa džiugino Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga). Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuotą renginį buvo galima tiesiogiai stebėti internetu.

Prieš pietų pertrauką bulvaru link Prisikėlimo aikštės žygiuodamas ir muzikuodamas Šiaulių pučiamųjų orkestras dėkojo jau daugiau nei metus pirmosiose gretose su pasaulį užklupusiu virusu kovojantiems Medikams. Savo grojimu jie pradžiugino ne tik Medicinos darbuotojus, tiesioginės transliacijos stebėtojus, bet ir praeivius bei bulvare įsikūrusių įstaigų darbuotojus. Pastarieji, išgirdę skambančius pučiamuosius instrumentus, suskubo traukti telefonus, filmuoti, mojuoti muzikantams bei šokti. Orkestro žygiavimas buvo palydėtas šypsenomis bei plojimais. Prie koncertinės įstaigos „Saulė“ administracijos darbuotojos priėjusi praeivė pasiteiravo, kas čia vyksta. Išgirdusi atsakymą, pasidžiaugė: „Kai tik išgirdau muziką, šiurpuliukai nuėjo per kūną. Sielą apėmė didžiulė atgaiva, mat labai pasiilgau šių garsų, gyvos muzikos“.

12 valandą, orkestrui atžygiavus į Šiaulių Prisikėlimo aikštę, pasidžiaugti muzika bei pasveikinti medikus galėjo ir tiesiogiai internetu muzikinį sveikinimą stebėję žmonės. Galimybe vėl muzikuoti gyvai su orkestru pasidžiaugė ir Šiaulių pučiamųjų orkestro vadovas S. Vaičiulionis, kuris Medikams labiausiai linki kantrybės jų nelengvame darbe. Koncerto vedėja Raimonda Sližienė medicinos darbuotojams ir mums visiems palinkėjo būti optimistais. Taip pat kantrybės ir ištvermės tiek Medikams, tiek jų pacientams. „Mes visi esame vieni su kitais labai susiję. Net ir būdamas didelėje bėdoje, stipriai sirgdamas žmogus turi stengtis skleisti pozityvias mintis. Jei jis ateis su gera intencija, su pasitikėjimu medikais, tai ir žmogus, kuris dirba medicinos srityje, darys viską, ką gali geriausiai. Juk jis irgi nori labai mums padėti“, - įsitikinusi Raimonda.

Nespėjusiems pažiūrėti tiesioginės transliacijos, kurią filmavo ir transliavo ZRS kūrybinė grupė, kviečiame pažiūrėti jos įrašą Koncertų salės „Saulė“ feisbuko paskyroje (nuoroda: https://bit.ly/3u28lpW). Taip pat pasidžiaugti fotografo Artūro Staponkaus užfiksuotomis akimirkomis.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite