Angle down Atgal

Tiesa ar melas: buvo paprašyta 30 tūkstančių ar ne?

Praeitame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje nuskambėjęs Lauros Radzevičiūtės pareiškimas apie tai, kaip kolega tarybos narys Česlovas Daugėla palaikymą balsuojant dėl 2020 metų biudžeto įvertino 30-čia tūkstančių eurų, nepaliko abejingų. Vieniems tarybos nariams tai priminė nesuvestų sąskaitų aiškinimąsi, kitiems – turgų, tretiems – rimtus kaltinimus, reikalaujančius specialiųjų tarnybų įsikišimo.

Praėjus kelioms savaitėms po skandalingojo pareiškimo, portalas Dzūkijosveidas.lt pačių istorijos dalyvių pasiteiravo apie paviešintą 30-ties tūkstančių eurų istoriją ir tolimesnį jos likimą. Ar tai tebuvo „iš didelio debesies – mažas lietus“, o gal netrukus istorija persikels į teismus?

Tarybos narė L. Radzevičiūtė šiuo klausimu nebuvo kalbi. Esą viską, ką ji norėjo pasakyti, pasakė tarybos posėdžio metu savo pranešime ir daugiau komentarų neturinti. „Pasiklausykite posėdžio įrašo dar kartą ir daugiau klausimų nekils“, – pasiūlė tarybos narė.

Komentuodamas situaciją nedaugžodžiavo ir Č. Daugėla. „Mano pozicija nesikeičia. Jeigu tai yra tiesa, tegul aiškinasi teisėsauga“, – sakė jis, kolegės L. Radzevičiūtės paviešintą informaciją pavadindamas „eiliniu bandymu apdergti kitą“.

Tačiau panašu, jog teisėsaugos tarnybų nuskambėjusi informacija nepasiekė ir vargu, ar pasieks.

Paklaustas, ar pats nesvarstęs kreiptis dėl šmeižto, buvęs Alytaus miesto meras pareiškė konsultavęsis su teisininkais ir protingais žmonėmis, kurie esą patarė „negaišti laiko ir nesipurvinti rankų, nebent norėtų patriukšmauti ir išleisti krūvą pinigų“.

„Tai va laukiu, kada panelė Radzevičiūtė pati kreipsis į teisėsaugą, o tada ir aiškinsimės. Aš pats tikrai nesipurvinsiu“, – sakė Č. Daugėla.

Portalas Dzūkijosveidas.lt primena, Alytaus miesto tarybos narė L. Radzevičiūtė asmeninį savo ir kolegos Č. Daugėlos pokalbį nusprendė paviešinti po to, kai šis paviešino telefonu atsiųstą jos žinutę, kurioje buvo pavadintas „gaidžiu“.

L. Radzevičiūtė užtai atsiprašė, tačiau neliko skolinga. Ji atskleidė judviejų sausio 26 dieną bendrovės „Kortas“ teritorijoje vykusio neformalaus susitikimo detales, kurio tikslas esą buvo aptarti 2020 metų savivaldybės biudžetą ir trijų frakcijų parengtus pasiūlymus.

„Pokalbio metu ponas Česlovas Daugėla man pasakė, kad jis ir jo vadovaujama frakcija palaikys mūsų siūlymus dėl biudžeto lėšų padidinimo sportui, jeigu kolega Tomas Pačėsas už 30 tūkst. eurų užpirks paslaugų iš Česlovo Daugėlos šeimai priklausančio viešbučio „Europa Royal“ Druskininkuose. Informuoju, kad nei aš, nei Tomas Pačėsas į tokius korupcinius prašymus nereagavome ir jų nevykdėme“, – pasakojo L. Radzevičiūtė.

Daugiau Dzūkijos krašto naujienų rasite čia: „Dzūkijos veidas“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite