Angle down Atgal

Ties Kalnėnų karjeru – ribojamas greitis bei nauja automobilių statymo tvarka

Birželį įvykusio Jurbarko rajono savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdžio metu svarstyti klausimai, dėl kurių kai kuriose rajono vietose numatomi aktualūs eismo pokyčiai, informuoja rajono savivaldybė.

Posėdžio metu komisija pritarė, kad kelyje Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, ties Kalnėnų karjeru, visais metų laikais transporto priemonių greitis būtų ribojamas iki 70 km/h. Taip pat planuojama imtis priemonių, kurios vairuotojus įpareigotų automobilius statyti karjero pusėje esančiame kelkraštyje nukreiptus į Jurbarką (važiuojant link Smalininkų ir norint sustoti prie Kalnėnų karjero, reikėtų apsisukti ir tada automobilį pastatyti kelkraštyje). Šios tvarkos Eismo saugumo komisija gyventojų prašo laikytis jau dabar. Dėl šių pakeitimų įgyvendinimo buvo kreiptasi į Lietuvos automobilių kelių direkciją.

Komisija taip pat pritarė siūlymui nuimti P. Paulaičio g. įrengtą kelio ženklą „Kiti pavojai“. Bus perkelti ir naujai įrengti pėsčiųjų ir dviračių tako ženklai „Pėsčiųjų ir dviračių takas“ taip, kad nebūtų ribojamas transporto eismas Jurbarko m. Elenos Grinaveckienės gatvėje. Problema šioje vietoje buvo kilusi dėl čia esančio įvažiavimo į sodybą, kurios gyventojai buvo priversti pažeidinėti kelių eismo taisykles.

Posėdžio metu taip pat pritarta greičio ribojimui iki 30 km/h Užmituvio g., Tamošių k., Veliuonos seniūnijoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite