Šiemet 35-ąjį rugsėjį Palomenės pagrindinėje mokykloje (beje, kurioje kažkada mokėsi ir pati) pasitiko anglų kalbos mokytoja Snieguolė Bagdzevičienė, o direktoriaus pavaduotojas Ričardas Sabaliauskas pažymi savo pedagoginio darbo 15-os metų sukaktį.
Angle down Atgal

Tėveliams durų neuždarė

Po ilgos pertraukos – ne tik vasaros atostogų, bet ir keleto mėnesių karantino laikotarpio, į Palomenės pagrindinę mokyklą rugsėjo 1-ąją vėl rinkosi šventiškai nusiteikusi bendruomenė. Ir nors šių mokslo metų pradžia kiek kitokia dėl vis dar tvyrančios pandemijos grėsmės, gėlės mokinių rankose rudeniškomis spalvomis švietė taip pat ryškiai, o visų akys švytėjo susitikimo džiaugsmu.

Skirtingai nuo daugelio šalies švietimo įstaigų, Palomenės pagrindinė mokykla šią svarbią dieną tėveliams durų neuždarė. Mokyklos darbuotojai surado galimybių prie įėjimo visiems pamatuoti temperatūrą, priminti apie apsaugos reikalavimus, todėl į sporto salę, kur vyko mokslo metų atidarymas, tėveliai smagiai žengė kartu su savo atžalomis.

Tautiškos giesmės palydėti vėliavą iškelti prie pagrindinio įėjimo tradiciškai išnešė patys vyriausieji – dešimtokai, o seniai girdėtą mokyklinio varpelio aidą trumpa programėle priminė jauniausi mokinukai ir ikimokyklinukai. Mokyklos direktorė Regina Briginienė, pasveikinusi su nauja pradžia, pristatė visą būrį naujų pedagogų, kurie nuo šių mokslo metų taps bendruomenės dalimi.

Kaip visuomet, neliko pamirštos mokytojų profesinės sukaktys – gėlių puokštės įteiktos savo trisdešimt penktąjį rugsėjį pasitinkančiai anglų kalbos mokytojai Snieguolei Bagdzevičienei, dvidešimtąjį – pradinių klasių mokytojai Rasai Zinevičienei, penkioliktąjį – direktoriaus pavaduotojui Ričardui Sabaliauskui. Salėje nuošė šilti plojimai, kurie buvo skirti Augustei Gervickaitei, kuri rugsėjo pirmąją švenčia savo gimtadienį.

Simboliška – šiemet mergaitė pirmą kartą peržengė pirmosios klasės slenkstį. O štai pati Palomenės pagrininė mokykla pasitinka jau 104-ą rugsėjį...

Dovanėles Augustei įteikė ją priešmokyklinukų grupėje globojusi mokytoja Vidutė Balnienė, mokyklos direktorė R. Briginienė. Mokslo metų atidarymą vainikavo tradicinė Mokyklos daina, po kurios visi išsiskirstė po klases. Smagu, kad tiek vaikai, tiek tėveliai laikėsi saugių atstumų, dėvėjo apsaugos priemones. Tai teikia vilčių, jog ir ateityje nebus labai sudėtinga prisitaikyti prie saugos reikalavimų ir kad jie nenustelbs paties svarbiausio – pasiryžimo mokytis ir mokyti.

Sigita Miškinienė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite