Angle down Atgal

Tėvai pastebėjo keistą žymę ant sūnaus rankos: tai, ką sužinojo, juos šokiravo

Kai mama pastebėjo žymę ant savo vaiko rankos, ji iš pradžių nieko blogo nepagalvojo. Vis dėlto, rūpestis išaugo, kai ji pamatė, kad ant berniuko rankos yra keletas raudonų dėmių, kurių anksčiau nepastebėjo. Atsakymas tėvus šokiravo.

Amerikietė Tara Chavez nusprendė atlikti išsamų tyrimą prieš perkeldama sūnų į „Desert Cove“ pradinę mokyklą. Mama pagalvojo apie visas detales, įskaitant klasės dydį, sūnaus jautrumą ir sąlygas, kurios bus vaikui suteikiamos. Išnagrinėjusi visas detales motina nusprendė, kad šioje mokykloje jos vaiku bus tinkamai pasirūpinta ir perkėlė sūnų į ją.

Nors ji stengėsi užtikrinti, kad viskas būtų tobula, Tara nė nenumanė, kad priėmė sprendimą, kurio gailėsis.

Praėjus kuriam laikui neatrodė, kad mokykloje kas nors ne taip. Atrodė, kad Taros sūnui Caydenui labai gerai sekėsi naujoje mokykloje.

Vieną dieną po pamokų Tara nuėjo pasiimti sūnaus ir pamatė, kad kažkas ne taip. Pirmas dalykas, apie kurį ji pagalvojo, buvo tai, kad jos vaikas patyrė patyčias mokykloje. Tačiau moteris nebuvo tikra, kaip elgtis.

Kadangi ji norėjo teisingai spręsti situaciją, sugebėjo išlaikyti ramybę ir bandė vaiką pralinksminti. Vis dėlto, mama buvo pasiryžusi išsiaiškinti, kas negerai. Jos sūnus nieko daugiau nepasakė, tik kad jam viskas gerai, bet jo tonas nebuvo toks. Jis tiesiog neatsiverė, nors buvo aišku, kad kažkas jį viduje slegia.

Tara nusprendė berniuko per daug nespausti dėl situacijos, kad jis galėtų pagalvoti. Tačiau važiuodama namo ji pamatė ant jo rankos mėlyną žymę ir sutriko. Iš pradžių ji manė, kad tai kažkoks purvas. Tačiau motiniškas instinktas sakė, kad čia kažkas ne taip.

Kai abu grįžo namo, Caydenas norėjo eiti tiesiai į savo kambarį. Tačiau Tara norėjo išsiaiškinti situaciją. Taigi, ji paskambino savo vyrui ir jie nusprendė su berniuku pasikalbėti visi kartu.

Gerai apžiūrėję, kas buvo po vaiko rankove, tėvai pamanė, kad tai mėlynė. Tada jie pastebėjo, kad tai rašalas. Jie žinojo, kad Caydenas pats to ant rankos neužsidėjo. Antspaude didžiosiomis raidėmis buvo parašyta „PIETŲ PINIGAI“. Tėvai iš karto pasidomėjo, ar kažkas paėmė berniuko pietų pinigus. Galų gale Caydenas pasakė savo tėvams, kad valgyklos darbuotoja tai padarė.

Vaikas pasakojo, kad ji tiesiog sugriebė jo riešą ir užantspaudavo. Nors Caydenas galėjo sumokėti už maistą, tėvai pastebėjo, kad pietų pinigų sąskaita yra per maža ir susimąstė, kas dar gali ją naudotis.

Berniuko tėvas Markas nufotografavo vaiko ranką ir įkėlė į socialinius tinklus. Buvo aišku, kad Caydeno savivertė patyrė smūgį po šio įvykio. Paprastai mokykla siunčia priminimą el. paštu, kai trūksta lėšų pietums.

Ar kažkas iš mokyklos administracijos galėjo kažkur suklysti? Kam vaikui ant rankos dėti antspaudus?

Netrukus po įkelto pranešimo žmonės pradėjo dalytis ir komentuoti, kol įrašas išplito po visą internetą. Visi nepritarė tam, kaip mokykla sprendė pietų pinigų klausimą. Natūralu, kad mokykla negalėjo tiesiog ignoruoti to, kas įvyko, nes atgarsiai apie incidentą išplito labai greitai.

Tara gavo administracijos elektroninį laišką šiuo klausimu, bet tai tik dar labiau sutrikdė tėvus.

Stacey Orestas, „Desert Cove Elementary“ direktorius, pareiškė, kad vaikai gali rinktis tarp antspaudo ar priminimo lapelio, kai lėšų pietums skirtoje sąskaitoje mažėja. Tai, esą, visai normali praktika – viešai kitų vaikų akivaizdoje uždėti antspaudą vaikui, kad šis neturi pinigų pietums. Tačiau tėvams neatrodė, kad tai tinkama. Becky Kelbaugh, „Rojaus slėnio“ vieningo mokyklų rajono atstovė spaudai, teigė, kad mokykla nesuprato, kaip toks priminimas traumuoja vaikus.

Kilus pasipiktinimo bangai mokykla vis dėlto pranešė, kad ketina naudoti tik priminimo laiškų metodą. Nors tėvai džiaugėsi, tai nebuvo pavienis įvykis.

Deja, panašių situacijų būta ir anksčiau, tačiau tėvai nebandė su tuo kovoti.

Didžiausia grėsmė dėl tokio mokyklos elgesio kyla todėl, kad šitaip sugėdinti vaikai ima praleidinėti pietus, o tai gali baigtis net ypač rimtais valgymo sutrikimais.

Parengta pagal dailyforest.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite