Angle down Atgal

Testas. Jūsų charakteris – pagal netvarką namuose

Visi turime silpnybių - kažkas nemėgsta plauti indų, kažkas - pasikloti lovos. Ką apie jus sako netvarka namuose?

Tikrai nieko blogo, jei jūsų namuose ne visi daiktai savo vietose. Žymiai blogiau, kada jūsų namai idealiai tvarkingi, o indai - sterilūs. Greičiausiai tokios tvarkos laikomasi dėl nervinių sutrikimų.

Bet netvarka irgi iškalbinga. Ką ji sako apie jus?

Neišplautas kavos puodelis

Žmogus, palikęs ant stalo neplautą ir nebaigtą gerti kavos puodelį - diktatorius. Jam reikia viską kontroliuoti - žmones ir situacijas. Toks asmuo visada viską suplanuoja iki smulkmenų, yra reiklus sau ir aplinkiniams, ambicingas, bet dažnai būna nekantrus. Jis daug ko pasieks gyvenime, bet gyventi su juo bus nelengva.

Neplauti indai

Jei neišplaunate indų iškart po valgio - esate savimyla. Tačiau jei žmogus apskritai nemėgsta plauti indų, jis bendraujantis ir turi daug draugų. Vis tik jo lengvabūdiškumas dažnai jį įstumia į skolų duobę.

Išmėtytos kojinės

Jei žmogus po lova sumėto neplautas kojines, reiškia jis yra labai atsargus. Jis neišlaidauja, o perka tik tai, ko reikia. Tai nėra blogai - tokie žmonės būna labai šeimyniški.

Nepaklota lova

Įprasta manyti, kad jei namuose neklota lova ir visur išmėtyti rūbai, tai namų šeimininkas labai užimtas. Jis taip pavargsta darbe, kad visiškai nebekreipia dėmesio į tvarką namuose. Jis nebeturi jėgų tvarkytis. Ir tai nereiškia, kad toks žmogus apsileidęs - kai pailsi ir turi laiko, jis susitvarko. Tačiau dažniausiai netvarka namuose reiškia, kad žmogus gyvena vienas.

Nevalyti langai, apdulkėjusios palangės

Jei jūsų namuose langai yra nenuvalyti, greičiausiai jūs dažnai liūdite, sergate depresija, jaučiatės vienišas. Pro nešvarius langus į namus patenka mažiau šviesos - greičiausiai jums taip norisi pasislėpti nuo pasaulio. Tačiau nevalantis langų žmogus turi daug potencialo ir gali daug pasiekti, jei tik įveiks savo liūdesį.

Maisto dėmės ant patalynės

Daugelis mėgsta užkandžiauti lovoje, spoksodami į televizorių ar naršydami internete. Nieko blogo tame nėra - tai tiesiog noras gyventi komfortiškai, mokėjimas patinginiauti.

Išmėtytos rankinės, pirkinių paketai, dėžutės

Taip elgiasi žmogus, kuris nori kažką pakeisti savo gyvenime. Jis laukia stebuklo - ateis kažkas į gyvenimą ir jį išgelbės. Deja - tai netiesa.

Nešvara tualete

Greičiausiai žmogų kankina kažkokios slaptos skriaudos, jis buvo sužeistas, įskaudintas. Ir prisiminimai apie tai vis neduoda ramybės, kankina, slegia. Paleiskite skriaudas ir jūsų gyvenimas pasikeis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite