Angle down Atgal

Testas. Atpažinkite mamą, sužinosite, kas esate

Kaip jums atrodo, kuri iš šių dviejų moterų yra vaiko mama? Teisingas atsakymas tik vienas, bet koks jis bebūtų, jis daug papasakos apie jūsų asmenybę.

1. Pasirinkote kairėje esančią moterį?

Tokį atsakymą pateikia apie 70 proc. žmonių. Bet šis atsakymas neteisingas. Gali būti, kad taip atsakėte dėl prastos nuotaikos, tad negalėjote detaliai išanalizuoti situacijos.
Vis tik šią moterį mama palaikėte ne be priežasties. Tai reiškia, kad esate kūrybiškai mąstantis žmogus. Ir toks buvote nuo pat vaikystės.
Jūsų vaizduotė itin laki, net - pernelyg. Jūsų galvoje akimirksniu gali kilti vaizdinys, kuris iki šiol nekilo niekieno galvoje. Ką ir besakyti: jūs - jaunasis Nikolas Tesla.
Apie jus galima pasakyti, kad esate neįtikėtinos vaizduotės ir turite pribloškiantį humoro jausmą. Be to, esate geraširdis ir empatiškas žmogus. Todėl jūsų patarimų klausomasi, o pagalbą ir palaikymą vertina.
Esate tikras darboholikas, daug pasiekėte gyvenime, nors tokio tikslo ir neturėjote.
Šeima jums - svarbiausias dalykas gyvenime ir ją arba jau turite, arba labai greit sukursite.

2. Jei pasirinkote moterį dešinėje

Kai vaikai žaidžia, jie nesąmoningai siekia būti atsisukę į savo tėvus. Todėl pasirinkote teisingai.
Tai reiškia, kad jūsų intelektas - aukštesnis, nei vidutinis.
Reikalas tame, kad jūsų kairysis smegenų pusrutulis labiau išvystytas. Todėl galime spėti, kad darbe jūs pirmas randate teisingą išeitį sudėtingoje situacijoje.
Būdamas racionalaus proto, galite būti puikus patarėjas. O kadangi esate ir labai bendraujantis, taip turtinate savo patirtį, todėl tampate nepakeičiamu sprendžiant problemas.
Jūs taip pat esate labai nuoširdūs, lojalūs ir sąžiningi. Be to, kai reikalai krypsta romantinių santykių link, pasiekiate tikslų lengvai. Nes neįmanoma atsilaikyti prieš jūsų lengvą bendravimą ir praktiškumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite