Angle down Atgal

Tęsta diskusija dėl Pajūrio miestelyje steigiamo artilerijos bataliono

Praėjusį mėnesį Šilalės rajono savivaldybėje lankėsi kariškiai, su kuriais Savivaldybės vadovai kalbėjo apie artilerijos bataliono įrengimo darbus ir eigą Pajūrio miestelyje.

Diskusija pratęsta ir vasario 7 d. vykusio susitikimo metu su meru Jonu Gudausku, jo pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi ir jo pavaduotoja Vera Maciene, kuriame dalyvavo Sausumos pajėgų vadas Valdemaras Rupšys, Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono kariškiai ir UAB „Apastata“ atstovai.

Radviliškyje, rangovai UAB „Apastata“ Pajūrio miestelyje įrenginėja laikinąją infrastruktūrą. Kaip teigė bendrovės atstovai, darbai eitųsi sparčiau, tačiau dėl įšalo, atlydžio ir gausaus snygio, darbų tempas sulėtėjo ir kai kurie darbai atlikti vėliau nei tikėtasi. Rangovai taip pat informavo, kad kitą savaitę planuojami pradėti valgyklos statybų darbai, aptarta situacija dėl tvoros statybų ir kiti aktualūs klausimai.

Vėliau kartu su kariškiais važiuota apžiūrėti steigiamo bataliono teritorijos, rangovai aprodė ir pristatė jau nuveiktus ir dar planuojamus nuveikti darbus.

Šilalės rajono savivaldybės inform.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite