Tęsiasi XII šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ kėdainiečių startai

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Jau finišavo XII šalies seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ Kėdainių rajono seniūnijų stalo teniso, krepšinio 3x3, šachmatų ir strėlyčių mėtymo varžybos. Liepos 25 dieną 17 val. miesto stadiono pagrindinėje aikštėje vyks futbolo rungties varžybos, o Kėdainių arenos fojė varžysis seniūnijų šaškių sporto šakos mėgėjai.

Stalo teniso rungtyje pajėgiausia buvo Kėdainių miesto seniūnija, antrąją vietą pelnė Pelėdnagių seniūnijos sportininkai, trečiąją- Dotnuvos seniūnijos stalo tenisininkai.

Krepšinio 3x3 varžybose pirmąją vietą iškovojo Krakių seniūnijos krepšininkai, antrąją – Pelėdnagių sportininkai, trečiąją Kėdainių miesto seniūnijos krepšininkai.

Šachmatų varžybose nepralenkiami buvo Kėdainių miesto seniūnijos šachmatininkai, antri − Pernaravos seniūnijos sportininkai, treti – Krakių seniūnijos šachmatininkai.

Strėlyčių mėtymo rungtyje nugalėtojais tapo Gudžiūnų seniūnijos sportininkai, antri – Kėdainių miesto seniūnijos sportininkai, treti – Surviliškio seniūnijos strėlyčių mėtymo sportininkai.

Komandos nugalėtojos apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės atitinkamo laipsnio taurėmis, sportininkai – medaliais.

Žaidynės Kėdainiuose finišuos rugpjūčio 13 d. ir tada paaiškės visų rungčių komandos nugalėtojos ir prizininkės. Nuo 17 val. šalia miesto stadiono atsarginių futbolo aikščių varžybas pradės pliažo tinklinio 3x3 mėgėjai, nuo 17.30 val. šalia Kėdainių arenos jėgas išmėgins dvipūdės kėlimo stipruoliai, nuo 18.30 val. savo jėgą demonstruos virvės traukimo mėgėjai, o 18.00 val. Kėdainių arenoje vyks seniūnų trikovės varžybos.

Komandos sporto rungčių nugalėtojos iškovos teisę dalyvauti XII jų šalies seniūnijų sporto žaidynių antrojo etapo zoninėse varžybose rugsėjo 8 dieną Jonavoje, kur varžysis Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių, Kauno, Prienų rajonų, Elektrėnų, Kauno miesto ir Birštono komandos.

Zoninių varžybų atskirų rungčių komandos, iškovojusios 1−3 vietas, įgys teisę startuoti finalinėse žaidynių varžybose Gargžduose. Beje, futbolo ir stalo teniso komandos finale turės teisę dalyvauti, jei zonos varžybose pelnys 1−2 vietas. 2018 m. šiose žaidynėse Kėdainių seniūnijų rinktinė pelnė bendrakomandinę trečiąją vietą, o Truskavos seniūnijos stipruoliai tapo virvės traukimo rungties čempionais.