Alytus

Organizatorių nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

95825

Druskininkuose praūžė jau tradiciniu tapęs mėgėjų teniso turnyras „Grand SPA Lietuva“ taurei laimėti. Vyrų dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose iš viso varžėsi ir dėl prizų kovėsi 52 tenisininkai, per dvi savaitgalio dienas sužaidę 39 mačus.

Vyrų dvejetų turnyro nugalėtojais tapo alytiškiai Žydrūnas Velička ir Stepas Bukanauskas, kurie finalinėje dvikovoje 6:1 6:1 įveikė Augustiną Karkauską ir Vitalį Uvarovą. Trečioji vieta atiteko Aleksandr Siniavskij ir Matui Supranavičiui, permainingame mažajame finale 1:6 6:1 10:4 įveikusiems Povilą Kašinską ir Ričardą Klinčarą.

Ž. Velička, kartu su Aušra Kavaliauskiene, kelė į viršų nugalėtojų taurę ir mišrių dvejetų finale. Antri liko Asta Grabulytė ir Gediminas Valiukėnas. Treti „Grand SPA Lietuva“ mišrių dvejetų turnyre liko Gina Varnagirytė ir Tomasz Sokol, 6:4 3:6 13:11 privertę pasiduoti Jolantos ir Mindaugo Gedminų duetą.

Turnyro vyriausiasis teisėjas Simas Kučas sako esantis tikras, jog turnyras patiko tiek jame žaidusiems tenisininkams, tiek jų palaikymo komandoms.

„Tai buvo pirmas mėgėjų turnyras, kuriame buvau vyriausiuoju teisėju. Esu kiek nustebęs, nes savaitgalį Druskininkuose pamačiau visko – ir gana aukšto lygio teniso, įtemptų ir įdomių susitikimų, gerų karštų emocijų kortuose ir gretą jų. Man taip pat įsiminė renginio atmosfera – ne kiekviename sporto renginyje pamatysi tiek daug pozityviai nusiteikusių, atsipalaidavusių ir atvirai bendraujančių žmonių“, – gerų žodžių turnyro dalyviams negailėjo S. Kučas.

Keturioliktą kartą Druskininkuose surengtose varžybose „Grand SPA Lietuva“ taurei laimėti, kurias organizavo projektas TennisPark.lt, šiemet dalyvavo ne tik Lietuvos tenisininkai, tačiau ir svečiai iš Lenkijos.