Angle down Atgal

Tenerifėje dėl koronaviruso viešbutyje paskelbtas karantinas, izoliuota 1 000 žmonių

Tyrimai patvirtino, kad Tenerifėje, Kanarų salose viešintis italų kilmės vyras yra užsikrėtęs koronavirusu, pranešė regiono sveikatos priežiūros specialistai. Žiniasklaida skelbia, jog šis vyras į Ispanijai priklausančią salą atvyko atostogauti.

Taip pat pranešama, jog iš viso 1 000 žmonių buvo izoliuoti paskelbus karantiną turistų tarpe populiariame Tenerifės viešbutyje „Costa Adeje Palace“. Policija neleidžia niekam į viešbutį įeiti ar iš jo išeiti, skelbia vietos žiniasklaida.

Koronavirusu užsikrėtęs vyras šiuo metu taip pat yra karantine, o jo tyrimų duomenys bus išsiųsti į Madridą pakartotinei analizei, išplatintame pranešime teigia Kanarų salų sveikatos priežiūros specialistai.

Vyras atvyko iš Lombardo regiono Italijoje, kur pastarosiomis dienomis nuo šio sparčiai plintančio viruso mirė keli žmonės, bei su žmona apsistojo viešbutyje prieš šešias dienas. Kaip pranešama, jis kelias dienas jautė į gripą panašius simptomus ir kreipėsi į privačią kliniką. Atlikus tyrimus, pacientas buvo perkeltas į karantiną.

Jis yra trečias koronavirusu Ispanijos teritorijoje susirgęs žmogus.

Pagal metro.co.uk informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite