Angle down Atgal

Temidės verdiktai neblaiviems vairuotojams

Marijampolės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąsias bylas, kuriose Lietuvos piliečiai buvo kaltinami tuo, kad būdami neblaivūs, t. y. vidutiniškai ar sunkiai girti, vairavo transporto priemones. Skelbiame įsiteisėjusiais teismo nuosprendžiais nuteistiesiems paskirtas bausmes.

Marijampolėje gyvenančiam Juozui Algiui Albertavičiui (g. 1949 m.) už tai, kad vairavo vidutiniškai girtas (2,49 prom.) ir sukėlė eismo įvykį (atsitrenkęs apgadino du lengvuosius automobilius) teismas paskyrė 1129,80 Eur baudą ir dvejus metus uždraudė naudotis teise vairuoti transporto priemones. Be to, teismas nusprendė konfiskuoti marijampoliečiui priklausantį automobilį „Mitsubishi Carisma“, kurį jis vairavo vidutiniškai girtas ir sukėlė eismo įvykį.

Kalvarijos sav. gyvenančiam Deividui Glaveckui (g. 1998 m.) už tai, kad vidutiniškai girtas (2,17 prom.) vairavo bičiuliui priklausantį automobilį, paskyrė 1958,32 Eur baudą ir nutarė konfiskuoti jo bičiulio automobilį „VW Jetta“. Baudžiamojo poveikio priemonė – uždraudimas naudotis teise vairuoti kelių transporto priemones, D. Glaveckui nepaskirta, nes jis teisės vairuoti nėra įgijęs.

Marijampolės sav. gyvenančiam Rimui Gataveckui (g. 1970 m.) už tai, kad vidutiniškai girtas (1,86 prom.) vairavo automobilį „Volkswagen Golf“, teismo nuosprendžiu paskirta 1506,40 Eur bauda, dvejiems metams uždrausta naudotis teise vairuoti transporto priemones ir konfiskuotas automobilis „Volkswagen Golf“.

Linui Mališauskui (g. 1990 m., Marijampolė) už tai, kad vidutiniškai girtas (2,22 prom.) vairavo draugui priklausantį automobilį „Audi 80“, teismas paskyrė 2259,60 Eur baudą ir dvejiems metams uždraudė naudotis specialia teise vairuoti transporto priemones.

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite