Angle down Atgal

Telšiuose bus įrengtos dvi elektromobilių prieigų stotelės

Sausio 11 d. tarp VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ir Telšių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta finansavimo ir administravimo sutartis projektui „Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas Telšių mieste“ įgyvendinti.

Projekto tikslas – sukurti viešai prieinamą elektromobilių įkrovimo prieigų tinklą Telšių mieste, siekiant skatinti elektromobilių naudojimą ir taip mažinti neigiamą transporto poveikį aplinkai.

Įgyvendinant projektą bus įrengtos dvi viešai prieinamos elektromobilių prieigų stotelės Respublikos g. 30 ir Naujojoje g. 5D. Kiekvienoje elektromobilių įkrovimo prieigoje bus įrengtos dvi elektromobilio įkrovimo vietos ir dvi automobilio stovėjimo vietos, apšvietimas ir stebėjimo kameros. Projekto tikslinė grupė bus visų visuomenės grupių atstovai, vairuojantys elektromobilį. Projektu siekiama skatinti elektromobilių naudojimą ir taip mažinti neigiamą transporto poveikį aplinkai Telšių mieste.

Projekto vertė 74.400,00 Eur, iš kurių 63.240,00 Eur – Europos Sąjungos lėšos ir 11.160,00 Eur – Savivaldybės biudžeto lėšos.

Projekto veiklos bus įgyvendintos 2019-2020 m.

Telšių rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite