Angle down Atgal

Telšių lopšelio-darželio direktorė dalyvavo metodinio centro „Zipio draugai“ susitikime Prezidentūroje

Nuo 2005 m. Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“ yra tarptautinės programos „Zipio draugai“ metodinis centras. Lietuvoje programa įgyvendinama jau 20 metų. Šia proga birželio 11 dieną Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Vilma Bačkiūtė pakvietė programos ekspertus ir 7 rajonų programos savanorius dalyvauti susitikime Prezidento rūmuose. Susitikime dalyvavo Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Vita Gailienė.

Pirmiausia visiems susitikimo dalyviams buvo organizuota ekskursija Valstybės pažinimo centre, o vėliau susitikimas su Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjais. Pokalbio metu buvo padėkota tarptautinės programos „Zipio draugai“ vykdytojams, ekspertams, savanoriams už indėlį įgyvendinant ir plėtojant programą Lietuvoje jau 20 metų. Pasidalinta mintimis kaip galima padėti vaikams stiprinti socialines-emocines kompetencijas. Patarėjos mielai išklausė ir su kokiomis problemomis susiduria švietimo darbuotojai.

Vėliau  su Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjais buvo aptarti tarptautinės programos „Zipio draugai“ planai ir galimybės prisidedant prie neigiamų COVID-19 pandemijos ir užsitęsusio karantino pasekmių vaiko emocinei sveikatai  kompensavimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite