Angle down Atgal

Teismas atmetė S. Grafininos nužudymu įtariamo brito skundą dėl per ilgo tyrimo

Pirmadienį Šiaulių apylinkės teismas atmetė Sandros Grafininos nužudymu įtariamo brito skundą dėl per ilgo ikiteisminio tyrimo, BNS sakė Šiaulių prokuratūros atstovė Gabrielė Petkuvienė.

„Skundas buvo pateiktas prašant nutraukti ikiteisminį tyrimą įtariamojo atžvilgiu, nes, jo manymu, jis atliekamas per ilgai“, – sakė G. Petkuvienė.

Anot jos, skundas atmestas kaip nepagrįstas.

Praėjusių metų rugpjūčio 20 dieną S. Grafininos sutuoktinis Nigelas Jeremy Macaulay (Naidželas Džeremis Makaulis) buvo suimtas įtariant jį žmonos nužudymu.

Rugsėjo 3 dieną jis paleistas į laisvę, tačiau jam skirta kita kardomoji priemonė. Vyras įpareigotas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, neišvykti iš Šiaulių miesto, iš jo paimtas dokumentas.

S. Grafininos pasigesta pernai liepą, moteris ieškota kaip dingusi be žinios, paskelbta tarptautinė paieška, o vėliau tyrimas perkvalifikuotas į nužudymą.

Į policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo pernai liepos 1 dienos negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi S. Grafinina. Nustatyta, kad S. Grafinina liepos 1 dieną grįžo į Lietuvą. Tai užfiksuota tikrinant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos atskridusio orlaivio keleivius.

Dingusiosios likimas nežinomas iki šiol.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite