Angle down Atgal

Tegyvuoja Karantinas, tikrų stebuklų metas. Kalėdoms slėptis

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Tegyvuoja Karantinas, tikrų stebuklų metas. Kalėdoms slėptis.

Sakoma, kad Kalėdos yra stebuklų metas. Vaikams gal ir taip, bet suaugę žino iš kur ir kaip tie “stebuklai” atsiranda. Nedirbsi, netaupysi nebus ir „stebuklo“.

Karantinas yra visai, kas kita. Tai TIKRŲ stebuklų metas. Galima nedirbti kelis mėnesius ir į žmonių, įmonių sąskaitas ateina pinigai. Už tai, kad nedirbo!!! Argi tai ne stebuklas? Iki Karantino valdžia vis aiškino, kad biudžete nėra atliekamų pinigų. Atėjo Karantinas ir staiga atsirado pinigų pensininkams, pinigų algų pakėlimui. Prezidento liepimu pinigų atsirado auginantiems vaikus. Sklinda kalbos, kad papildomų pinigų gaus auginantys naminius gyvūnėlius.

Pinigų tiek, kad valdžia nelabai žino, kur juos padėti. Planuojama užsienio turistams Lietuvoje kompensuoti kas trečią naktį - vietinių kišenės pinigais, matyt, jau užkimštos. Vyriausybei tenka košmariškas darbas rūpinantis kur ir kiek pinigų įlieti į Lietuvos ekonomiką.

Gydytojai planinių paslaugų karantino metu neteikė. Bet karantinas yra TIKRŲ stebuklų metas. Žmonės nustojo sirgti. “Net sergantys tomis ligomis, kur, atrodo, turėtų eiti – net ir onkologiniai pacientai neskuba eiti į gydymo įstaigas”, - žurnalistams Seime sakė A. Veryga.

Tegyvuoja Karantinas. Sutinku, sergantys koronavirusu yra šaukštas deguto šioje medaus statinėje. Siūlau Karantiną skelbti ir kitais metais. Vieną, be viruso. Vėl galėtume nedirbti, o pinigai į sąskaitas byrėtų, algos ir pensijos kiltų. Žmonės vėl nustotų sirgti.

Klysta, kurie sako, kad stebuklų nebūna.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite