Angle down Atgal

Tegyvuoja Gegužinė!

Nepaisant prasidėjusio birželio Eišiškėse birželio 2 d. įvyko tradicinė Gegužinė – kasmetinis renginys, kurio pagrindas yra vietos bendruomenės talentai, juos šį sekmadienį publika galėjo matyti Gegužės aikštėje Eišiškėse.

Stebint koncertą susidaro įspūdis, kad kiekvienuose Eišiškių namuose gyvena mažas arba didelis artistas. Apie 200 talentingų eišiškiečių pasirodė savo kaimynams ir renginio svečiams. Tarp žiūrovų vietas užėmė Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun ir jo pavaduotojas Valdemar Sliževski.

- Eišiškių bendruomenei visada buvo būdingas didžiulis patriotizmas, vienybė ir darbštumas. Tai matyti per įvairių situacijų prizmę, kai išbandomos aukštesnės vertybės. Eišiškiečiai turi turtingą istoriją, tačiau ir dvasiškai jie yra turtingi. Linkiu Jums tautinio identiteto išsaugojimo, meninių gebėjimų puoselėjimo ir geros savijautos kasdien, - pasakė rajono vicemerė Beata Petkevič kartu sveikindama eišiškiečius Vaikų ir Tėvo dienų proga.

Į susirinkusią publiką taip pat kreipėsi seniūnas Miroslav Bogdiun ir jo pavaduotojas Valdemar Sliževevski.

Meninę Gegužinės programą pradėjo vaikų ir jaunimo ansamblio „Kwiaty Polskie“, šiemet švenčiančio kūrybinės veiklos 30 – metį, pasirodymas. Puikiai pasirodžiusiems atlikėjams publika skyrė karštus aplodismentus. Tačiau ir kiti pasirodymai jos nenuvylė. Linksmi darželinukai, jausmingi „Todes“ šokėjai, ištikimi lenkų folklorui „Eišiščane“, gabūs solistai ir roko gaidomis sekantys „Black Guitars” – visi kartu kūrė spalvingą, įdomų ir profesionalų koncertą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite