Angle down Atgal

Teatro mėgėjus sukvietė Tautkaičių klojimo teatras „Gegnė“

Rugpiūčio 15 dieną Tautkaičiuose klojime vyko tradicinė Klojimo teatrų šventė, kurioje pasirodė Puskelnių kaimo teatras „Kuparas“, Kalvarijos teatras „Titnagas“, Šakių rajono Lekėšių teatras, Tautkaičių klojimo teatras „Gegnė“, Seinų kultūros namų teatras „Kultuvė“.

Žolinės dieną susirinkusius šventėn pasveikino Savivaldybės meras Povilas Isoda, dėkodamas renginio organizatorei ir „Gegnės“ klojimo teatro vadovei Onai Miliauskienei ir linkėdamas, kad dar ilgai Tautkaičiuse gyvuotų mėgėjiško teatro tradicijos.

Vaidinimais klojimo teatre džiaugėsi Savivaldybės tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Irena Lunskienė, Sasnavos seniūnijos seniūnė Nijolė Smilgienė ir gausus būrys teatro mylėtojų. Gerą nuotaiką kūrė Marijampolės kultūros centro Country muzikos kapela „Jovarai “ ir šventės vedėjas Vincukas iš Rumbonių.

Tautkaičiuose teatrų šventė vyko jau septynioliktą kartą, o Tautkaičių klojimo teatras „Gegnė“ gyvuoja nuo 1950 metų. Mėgėjiškų teatrų bendruomenė ir teatro gerbėjai džiaugiasi gražia tradicija ir dalinasi nuotaikingomis šventės akimirkomis, laukdami naujų susitikimų su teatro mylėtojais gražioje „Gegnė“ aplinkoje ir žiūrovų apsuptyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite