Angle down Atgal

Teatro gerbėjus kviečia II respublikinė mėgėjų teatrų šventė „Lauro vainikas“

Lapkričio 16 d. nuo 13 val. į Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyrių teatro mylėtojus kviečia II-oji respublikinė mėgėjų teatrų šventė „Lauro vainikas“.

Pirmąjį „Lauro vainiką“ 2018-aisiais, švęsdamas savo veiklos 5 metų sukaktį, surengė Skirsnemunės mėgėjų teatras. Didžiulis žiūrovų susidomėjimas ir šiltas priėmimas parodė, kad tokia šventė reikalinga, todėl gražią tradiciją skirsnemuniškiai nusprendė pratęsti ir šventę rengti kasmet.

Šiais metais „Lauro vainike“ savo sukurtus spektaklis parodys keturi teatrai:

13.00 val. Kalvarijos mėgėjų teatras „Titnagas“ parodys A. Činariovo komediją „BRANGUSAI PABUČIAVIMAS“ (rež. K. Krasnickas, dail. V. Gumauskaitė).

Spektaklis „Brangusai pabučiavimas“ – tai linksmas pasakojimas apie miesto poniutę, kuri besirūpindama savo šeimos padėtimi visuomenėje įsipainioja į kvailą istoriją...

Scena iš spektaklio „Brangusai pabučiavimas“
Scena iš spektaklio „Brangusai pabučiavimas“

14.00 val. Marijampolės kultūros centro Liudvinavo skyriaus mėgėjų teatras „Žalias sodas“ pristatys komediją „ECH, TIE VYRAI, ECH, TOS MOTERYS“ pagal K. Sajos pjesę (rež. V. Gvazdaitienė).
Tai žaisminga situacijų komedija apie vyrų ir moterių santykius - apie jų meiles ir nemeiles. Vyras su buvusia žmona atvyksta slaptam pasimatymui į nuosavą prabangią užmiesčio vilą, nė neįtardamas, kad čia slapta jau šeimininkauja jo draugas su meiluže. Ne gana to, netikėtam „patikrinimui“ atvyksta ir įtari jo žmona su drauge. Na, o toliau viskas vyksta kaip tikroje komedijoje...

Liudvinavo skyriaus mėgėjų  teatras „Žalias sodas“
Liudvinavo skyriaus mėgėjų teatras „Žalias sodas“

15.00 val. pamatysime Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatro „Braižas“ publicistinį spektaklį „TAUTOS ATSILUKŠTINIMAS“ pagal M. Martinaitį, Maironį, Vydūną (rež. J. Šimaitienė, dail. R. Lauraitytė).
Spektaklis skirtas Lietuvos šimtmečiui ir betygaliečio mokytojo Antano Juškos atminimui.

Scena iš spektaklio „Tautos atsilukštinimas“
Scena iš spektaklio „Tautos atsilukštinimas“

16.00 val. šventės šeimininkai Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės mėgėjų teatras kartu su moterų vokaliniu ansambliu „Vikinda“ pristatys L. Didžiulienės-Žmonos komediją „PASKUBĖJO“ (rež. B. Šneiderienė, dail. Z. Morlencas, ansamb. vad. O. Jurėnienė).

Linksmas ir žaismingas spektaklis apie meilę, piršlybas ir... kumelę...

„Paskubėjo“
„Paskubėjo“

Tarp spektaklių nuobodžiauti neleis Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro kapela „Smalinė“ (vad. V. Žemaitis).

Lapkričio 16 d. nuo 13 val. visus kviečiame į Skirsnemunę!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite