Angle down Atgal

Tauragiškės svajonė atidaryti grožio saloną išsipildė Jurbarke

Ingai Beišytei penktadienis, rugsėjo 22-oji, ypatinga diena. Šią dieną moteris perkirps simbolinę atidarymo juostą savo grožio salone „Higėja“, apie kurį svajojo jau nuo paauglystės. Salonas Muitinės g. 26 oficialiai dirbti pradės jau nuo pirmadienio.

Tapk mūsų draugų Facebook ir sek įdomiausias Jurbarko ir Tauragės naujienas!

Draugai pasiūlė išsinuomoti patalpas – kaip tik turėjo laisvas. O vyras Mindaugas paragino imtis šios idėjos, pažadėdamas padėti. Inga savo ateitį mato čia, Jurbarke, kur gyvena apie 9-erius metus ir kur jai labai patinka.Šypsosi, kad grožio salonas dar labiau susies su Jurbarku, kuris moteriai pasidarė savas, mielas ir jaukus.

Savo pirmąjį verslą atidaro Jurbarke, nors nei Inga, nei vyras nėra jurbarkiečiai. Inga ir Mindaugas yra iš Tauragės.

Daug galvoti renkant savo grožio salonui pavadinimą taip pat nereikėjo todėl, kad pavadinimas pats ją susirado. Ir gerokai anksčiau. Pasakoja, kad skaitinėdama apie graikų mitologines dievybes jos akis užkliuvo už Higėjos, kuri yra sveikatos, švaros ir sanitarijos deivė.

Inga pasakoja, kad jau paau-glystėje savo geriausias drauges, pusseseres mamos ir sesers dažais dekoruodavo. llgainiui atsitiko taip, kad visi artimieji – nuo pusseserių, tetų iki draugių kreipiasi į Ingą, kai reikia pasigražinti. Gal todėl visi jos artimieji ir draugai, sužinoję apie Ingos planus turėti grožio saloną, džiaugėsi.

Pasakoja, kad savo klientėms ir klientams siūlys tai, ką ji išmano ir moka geriausiai, kuo labai domisi bei kas jai pačiai labai patinka: manikiūrą, pedikiūrą, įvairių kūno sričių depiliaciją, antakių korekciją. Pripažįsta, kad jos mėgstamiausia sritis – piešinėliai ant veido (pvz., pramoga vaikų gimtadienio proga) ir pedikiūras.

Sako, kad kuo klientų pėdos turi didesnių bėdų, tuo jai smagiau tvarkyti, todėl ragina tuos, kurie iki šiol neįsidrąsino, užsukti į jos saloną. Ingos salone laukiami ir senjorai. Salono šeimininkė pažada, kad senjorams grožio paslaugos kainuos pigiau.

Mano, kad jurbarkietės senjorės niekuo neprastesnės už vokietes ar angles. Juo labiau, kad susitvarkyti kojų ir rankų nagus – ne prabanga. Simbolinė grožio salono data ne tik dėl to, kad laukė apie 20 metų. Taip atsitiko, kad 09 22 yra jos artimiausių žmonių gimimo dienos. Dukra gimusi devintą dieną, o vyras – 22 dieną. „Grynas sutapimas, bet labai simbolinis“, – šypsosi Inga, tikėdama, kad tokie sutapimai – gerą žinią nešantys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite