Angle down Atgal

Tauragės policininkai išaiškino narkotinių medžiagų bylą

2018 metų, liepos 30 dieną, apie 10.40 valandą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad iš buto, Tauragėje, Stoties gatvėje, sklinda stiprus acetono kvapas. Taip pat asmenys renka aguonų galvutes, įtaria, kad galimai gamina narkotines medžiagas bute.

Pareigūnai reaguodami į gautą pranešimą nuvyko į įvykio vietą, bet namuose įtariamųjų nerado. Apžiūrint teritoriją, lauko tualete, plastikiniuose maišuose buvo rasta augalinės kilmės, galimai, narkotinės medžiagos, taip pat plastikiniai buteliukai su neaiškios kilmės tamsios spalvos skysčiu, skleidžiančiu specifinį kvapą bei medžiaginiai „merliukai“ į kuriuos buvo subertos augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos. Taip pat už lauko tualeto esančiame darže, ant laikraščių tarp nendrių rastos ir džiovinamos aguonų galvutės.

Rastos įtartinos medžiagos buvo pateiktos tyrimams ir 2020 m. vasario 6 d. gauta Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro specialisto išvada, kad 2018 m. liepos 30 d. rastos ir paimtos medžiagos iš lauko tualeto yra narkotinės medžiagos – aguonos ir jų dalys, kurių bendroji masė yra 1393,139 g., rudos spalvos skystis buvęs plastikiniuose buteliukuose narkotinė medžiaga – aguonos ir jų dalių ekstraktas, kurio bendras tūris yra 5722,5 ml.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti). Už šią nusikaltamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Policijos pareigūnai turi duomenų, kas vykdė šią veiklą, tačiau įtarimai dar nėra pareikšti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite