Sportas2019 m. Kovo 15 d. 14:26

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dalyvavo plaukimo varžybose

Tauragė

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

76028

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai 2019 m. kovo 14 d. Šilalės sporto ir laisvalaikio centro baseine (Šilalė, Kovo 11-osios g. 15) dalyvavo plaukimo varžybose.

Plaukimo varžybų tikslas yra gerinti policijos pareigūnų profesinį pasirengimą, populiarinti plaukimo sportą tarp pareigūnų ir visų svarbiausia išaiškinti stipriausius sportininkus, kurie atstovautų Tauragės aps. VPK Lietuvos policijos plaukimo varžybose.

Varžybose buvo išskirtos dvi kategorijos: moterų - 50 m plaukimas laisvu stiliumi (asmeninės varžybos) ir vyrų - 100 m plaukimas laisvu stiliumi (asmeninės varžybos).

Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę, kupini energijos, ryžto, bet visose varžybose laimi tik stipriausi ir atkakliausi.

Po įnirtingos kovos moterų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė Laura Jankauskaitė, antrąją vietą iškovojo Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresnioji tyrėja Kristina Jasulevičienė, o garbingąją pirmąją vietą laimėjo Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė Dovilė Ivanauskienė. Vyrų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK viršininkas Marius Draudvila, antrąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas Tomas Daujotis, o pirmąją vietą laimėjo Tauragės aps. VPK Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Voldemaras Knystautas.

Kolektyvas džiaugiasi bei sveikina kolegas su sėkmingais rezultatais.