Angle down Atgal

Tauragėje ir šią vasarą stovyklauja vaikai iš Ukrainos

Jau tapo gražia tradicija kasmet į Tauragėje rengiamas vaikų stovyklas pakviesti vaikus iš Ukrainos. Šiemet aplankyti mūsų miestą planuoja trys grupės: dvi iš Ternopilio ir viena iš Lucko miesto. Birželio 18-ąją pirmuosius stovyklautojus sutiko Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Lydimi savo mokytojų, jaunieji stovyklautojai buvo sutikti Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje. Rajono meras trumpai pristatė Tauragės kraštą, papasakojo apie Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą, apsikeitė prisiminimo dovanomis, pakvietė pažiūrėti apie Tauragę sukurtą filmą.

„Ukrainos valstybė dabar išgyvena sunkų ir pilną iššūkių laikotarpį, Tauragės rajono savivaldybė jau keletą metų iš eilės organizuoja Ukrainos vaikų priėmimą vasaros atostogoms į vaikų poilsio stovyklas. Savivaldybė ir Lietuvos Šaulių sąjunga ir šiais metais į Lietuvą pakvietė vaikus, kurių šeimos nukentėjo kariniame konflikte Rytų Ukrainoje“,- sutikdamas svečius kalbėjo rajono meras.

Viešėdami Tauragės krašte vaikai turės galimybę susipažinti su mūsų miestu, aplankyti populiariausius lankytinus objektus, papramogauti Taurų nuotykių parke, nuvykti į Klaipėdos jūrų muziejų, susirasti naujų bičiulių, kas galbūt taps ilgos ir stiprios draugystės pradžia.

Šios grupės iš Ukrainos apgyvendinimu ir maitinimu rūpinasi Lietuvos šaulių sąjunga, Tauragės apskrities Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė, ekskursijas, vaikų vasaros stovyklas organizuoja ne tik Tauragės, bet ir Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių savivaldybės. Svečiai gyvena Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje.

„Išlydint vaikus palinkėta, kad kiekviena čia prakleista diena būtų vis geresnė už praėjusią, kad į savo kraštą jie parsivežtų pačius geriausius įspūdžius ir prisiminimus iš Tauragės ir iš Lietuvos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite