Angle down Atgal

Tauragėje – dar daugiau asfaltuotų gatvių

Kelių ir gatvių priežiūra – svarbi Tauragės rajono savivaldybės administracijos veiklos dalis ir vienas aktualiausių klausimų rajono gyventojams. Savivaldybė, siekdama gerinti šią infrastruktūrą įgyvendina gatvių remonto projektus, todėl ne tik mieste, bet ir rajone esančias žvyruotas gatves vis dažniau pakeičia asfaltas.

„Gatvės – sritis, kurioje stengiamės daryti proveržį. Sritis, kurioje reikia sprendimų, kurie leistų kurti reikiamą infrastruktūrą sparčiau“,– sako Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas. 

Šiandien išasfaltuota J. Matulaičio g. (285 m), neseniai asfaltas patiestas I. Simonaitytės g. (590 m), Bendruomenės g. (245 m), likusi T. Ivanausko g. dalis (iš viso per šiuos ir praėjusius metus išasfaltuota 992 m). Remonto darbai taip pat vyksta Pūtvės g. ir Pilėnų g., kur šiuo metu įrenginėjami gatvių pagrindai ir ruošiamasi pradėti asfaltavimo darbus.

Tauragės rajone atnaujinamos Parko g. ir Bažnyčios g. (Žygaičiuose), Miško g. (Pilsūduose, Mažonų sen.), Miško g. (Baltrušaičiuose, Gaurės sen.) Neseniai išasfaltuotos Kaimynų ir Sodų g. (Dacijonuose), Bendruomenės g. (Šakvietyje, Mažonų sen.), Darbininkų g. ir Žalgirio g. (Skaudvilėje), dalis Sodybos g. (Tauruose).

Šiemet gatvėms ir dviračių takams iš kelių programos, savivaldybės biudžeto ir ES paramos skirta 3,5 milijono eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite