Angle down Atgal

Taupantiems laiką: universalūs mados sprendimai rudeniui

Dar nespėjote apsiprasti su visomis 2016 – ųjų rudens mados tendencijomis, o jas jau šluoja 2017 – ųjų rudens stilius! Baisu, kad atsiliekate? Otto.lt stiliaus ekspertai siūlo pabandyti ne vaikytis mados, o užbėgti jai už akių. Rinkitės tokius drabužius, kurie liktų stilingi kiekvienais metais!

Stiliaus sprendimai 2017 – ųjų ir bet kurių kitų metų rudeniui

Kai kurios stiliaus detalės, kurias mados kūrėjai akcentuoja kaip šį rudenį madingas, iš tiesų gali būti universalios visam laikui. Gal būtent jos ir turėtų papildyti Jūsų spintas?

Sijonas, suknelė žemiau kelių. Žemiau kelių, virš kulkšnių besibaigiantis sijonas ar suknelė madingas jau ne pirmą sezoną. Ir išliks tokiu ilgai, jeigu pasirinksite vientisą, neutralaus žemės tonų atspalvio.

Lengvas lietpaltis. Šio rudens kolekcijose daug nailoninių blizgių lietpalčių. Tokie rudeniniai paltai gali vėliau tapti ir pavasariniais, ir vasariniais, nes labiausiai jie praverčia lietui lyjant, o ne spaudžiant šaltukui. Rinkitės klasikinio kirpimo, vienspalvį, su diržu ir patogiomis kišenėmis.

Platus juosmens diržas – jis sugrįžo! Kada nors vėl išeis iš mados, o paskui grįš. Rinkitės kokybišką, ne per daug atkreipiantį dėmesį, ir naudositės juo daug metų.

Raudona. Ji karaliauja 2017 – ųjų rudens kolekcijose, tačiau gali tapti ne tik šio sezono, bet ir universaliu sprendimu. Stenkitės įsigyti vienspalves raudonas striukes, palaidines, progines sukneles, megztukus ar paltus, nes vienspalvį audinį vėliau lengvai priderinsite prie kitų tam tikru metu madingų rūbų, aksesuarų.

Kaip derinti spalvas rudenį?

Atkreipkite dėmesį į du pagrindinius spalvų derinimo principus ir juos panaudokite kurdami rudens stilių:

1.Tarpusavyje dera to paties tono spalvos. Pavyzdžiui, tinkamai dera raudona, geltona, oranžinė ir tarp jų esantys pustoniai. Tai rudens spalvos, tad, jeigu rudenį geltonus lapus spardys Jūsų rudi batai, jų spalva derės su aplinka.

2.Tarpusavyje dera spalvos, esančios priešingose pozicijose spalvų skalėje. Rudeniškoms spalvoms priešingos yra mėlyna, violetinė ir jų pustoniai. Todėl, pavyzdžiui, papuoškite oranžines odines striukes violetiniais šalikais – išgausite puikius derinius.

FOTO: https://cdn.beadsandpieces.com/wp-content/uploads/2015/02/19045434/color-wheel.jpg
FOTO: https://cdn.beadsandpieces.com/wp-content/uploads/2015/02/19045434/color-wheel.jpg

Kaip visada atrodyti puikiai, neskiriant tam laiko:

Pirkti vienspalvius drabužius: palaidines, kelnes, sukneles, sijonus. Ornamentus sunku derinti tarpusavyje, jie greitai tampa nemadingi ar tiesiog atsibosta, o vienspalvis rūbas, net ir pačiuptas iš spintos skubant, visada leis išlaikyti skoningą įvaizdį.

Keičiantis madoms, rinkitės klasikinius drabužius (klasikinio kirpimo paltukai, kelnės, suknelės, marškiniai). Galite išleisti jiems mažiau, nes tiek pigiausi, tiek prabangūs dizainerių kurti klasikiniai rūbai atrodys panašiai. Verčiau daugiau investuokite į originalius aksesuarus, kurie sukurs jūsų išskirtinumą, kai norėsite įvaizdžiui skirti daugiau laiko.

Stilingi žmonės dėvi dažnai paprastus, tačiau visada labai tvarkingus drabužius: švarius, nesusiglamžiusius, nenudėvėtus, nenublukusius. Renkitės tik tvarkingais, nenublukusiais rūbais.

Kaip ir drabužiai, avalynė moterims ir vyrams taip pat turėtų būti universali, o svarbiausia – patogi.

Atsikratykite visų nedėvimų drabužių. Kuo mažiau rūbų paliksite, tuo rečiau tarsite frazę „neturiu kuo apsirengti“. Išsirinksite, susiderinsite bei apsirengsite greitai ir kaskart skoningai.

Pirkite tik tai, kas gražiai atrodytų būtent Jums, o ne būtų gražu ant manekeno.

Madą sau rinkitės protingai ir visada atrodysite stilingai!


Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite