Angle down Atgal

Taujūnų kaime šurmuliavo kraštiečių šventė

Liepos 11 d. 15 val. Taujūnų padalinyje šurmuliavo kraštiečių šventė. Gera sugrįžti į tėviškę, kur esi laukiamas, kur medumi kvepia liepos. Į tradicinę kraštiečių šventę kaip ir kasmet atvažiavo iš įvairių miestų ir miestelių čia gimę ir augę kraštiečiai.

Su gražia švente visus pasveikinti atvyko Ignalinos rajono tarybos narė Marijona Lukaševičienė ir įteikė padėkas nusipelnusiems šio krašto žmonėms.
Už kraštotyrinį darbą ir įamžinimą Kazimierui Paulavičiui ir Jadvygai Talaikienei. Tautodailininkams Vilhelminai Skunčikienei, Stasei Petrauskienei ir Juozui Juršai. Už inovacijas ir pasiekimus Aušrai Malinauskaitei. Gražiausių sodybų puoselėtojams, renginio rėmėjai Danutei Peciulevičienei.

Šventės metu koncertavo Taujūnų padalinio liaudiškos muzikos kolektyvas ,,Radasta' solistė iš Kazitiškio Danutė Gasiūnienė ir instrumentinis vokalinis ansamblis iš Pabradės ,,Los Todos' ir Enrigue Santos.

Visi neskubėjo skirstytis, vaišinosi Liongino Sinkevičiaus ir Žydrūno Zakažausko kvapnia žuviene ir šašlykais.

Klausėmės kraštiečių Kazimiero Mackonio ir Leono Panavo nuostabių armonikos melodijų. Vėl kitąmet kvepiančios liepos medumi lauks visų sugrįžtant.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite