Angle down Atgal

„Taško“ šeimininkė atsidūrė areštinėje (vaizdo įrašas)

Šalčininkų policijos pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos alkoholiniais gėrimais ir siekdami mažinti neteisėtos alkoholio apyvartos mastus, rugsėjį organizavo policines priemones.

Vykdant policinę priemonę, policijos pareigūnai apsilankė Šalčininkuose, Plento g., šalia tvenkinio esančiame ir savo spalva išsiskiriančiame name, kurio šeimininkę pažįsta daugelis pigaus alkoholio visą parą ieškančių ir priklausomybę nuo alkoholio turinčių asmenų.

Dar 2019 m. policijos pareigūnai buvo apsilankę šiame name, kuomet dėl nelegalios alkoholio prekybos buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau atsakomybę prisiėmė tuo metu netyčia pas šeimininkę buvusi kaimynė.

Š. m. rugsėjo mėn. pradžioje policijos pareigūnams pavyko užfiksuoti ir pačios namo šeimininkės neteisėtus veiksmus. Užfiksavę neteisėto alkoholio pardavimo faktą, pareigūnai atliko kratą. Kaip paaiškėjo, policinėms priemonėms ruošėsi ne tik pareigūnai, bet ir pati namo šeimininkė, spėjusi užsirakinti viduje. Užsirakinusi pastaroji laiko veltui nešvaistė, o iš visų indų laistė naminę degtinę ant grindų bei pagalbinėse patalpose. Policijos pareigūnai į pagalbą išsikvietė kolegas iš Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, kurie atvyko su specialiais patekimo į patalpas įrankiais. Tik įjungus specialiąją įrangą, nelegalaus alkoholio pardavėja nedelsiant atidarė duris pabūgusi turtinės žalos ir išlaidų dėl sugadinto turto. Namo viduje tvyrojo stiprus naminės degtinės tvaikas, tačiau per skubėjimą moteris vieno iš indų išpilti nespėjo, todėl pareigūnams pavyko paimti nedidelį naminės degtinės kiekį. Apie šešiasdešimties metų amžiaus ,,taško“ šeimininkė elgėsi arogantiškai, buvo įžūli, jautėsi užtikrinta, kad policijai ir šiuo atveju nepavyks įrodyti jos kaltę ir patraukti atsakomybėn. Dėl minėto įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pagal LR BK 201 str. 1 d., o pati ,,taško“ šeimininkė, esant įstatymo nustatytiems pagrindams, sulaikyta ir patalpinta į Vilniaus miesto areštinę. Moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite