Angle down Atgal

Tarybos nariai bendravo su Kelmės apylinkių seniūnijos gyventojais

Gegužės 14 d. vyko Kelmės rajono Mero ir Tarybos narių susitikimas su Kelmės apylinkių seniūnijos gyventojais.

Seniūnas Algimantas Dambrauskas gyventojams pristatė merą Vaclovą Andrulį ir naujai išrinktus Savivaldybės tarybos narius: mero pavaduotoją Egidijų Ūksą, Zenoną Mačernių, Oną Granickienę, Stasį Lekšą, Ramūną Baranauską, Redą Mažonavičienę, Janiną Skeberdienę ir Aldoną Kvintufelienę, Kelmės policijos komisariato atstovą Dalių Prakuraitį, pateikė 2018 metų seniūnijos veiklos ataskaitą, kalbėjo dėl Kelmės apylinkių seniūnijos demografinės situacijos, pagrindinių praėjusių metų darbų, seniūnijos lėšų panaudojimo, vykdomos gyventojų apklausos dėl seniūnijos administracinių patalpų perkėlimo tarpinių rezultatų.

Meras Vaclovas Andrulis pristatė naujai išrinktą Tarybą, apžvelgė pagrindinius praėjusios kadencijos Taryboje spręstus klausimus, kalbėjo apie šių metų savivaldybės biudžetą. Naujieji Tarybos nariai trumpai supažindino susirinkusiuosius su savo kuruojamos srities aktualiais klausimais ir problemų sprendimų būdais.

Policijos atstovai pristatė rajono kriminogeninę situaciją, įspėjo gyventojus būti atidžius ir saugotis įvairių sukčių.

Gyventojai pateikė pastebėjimus ir pageidavimus vandentvarkos ir kelių, gatvių remonto ir triukšmo mažinimo klausimais. Verpenos gyventojų vardu padėkota Merui, padėjusiam išspręsti gyvenvietės vandentiekio problemas.

Savivaldybės administracijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite