Angle down Atgal

Tarybos darbotvarkė apsvarstyta visuose komitetuose

Rengiantis ateinančią savaitę vyksiančiam Druskininkų savivaldybės tarybos posėdžiui, darbotvarkėje numatyti klausimai buvo apsvarstyti visuose tarybos komitetuose.

Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Julija Ramanauskaitė pristatė savivaldybės biudžeto korekcijas, pagal kurias siūloma 195 tūkst. eurų padidinti biudžeto pajamų planą ir tokia pačia suma planuoti asignavimus.

Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Žilevičius supažindino komitetų narius su apleisto ir neprižiūrimo būsto situacija Druskininkų savivaldybėje ir pateikė tarybos sprendimo projektą, pagal kurį bus koreguojamas apleisto ir neprižiūrimo būsto sąrašas , nes dalis būstų savininkų pradėjo tvarkyti apleistus būstus, tačiau atsirado ir naujų objektų, kurių savininkai nenori tvarkyti savo nuosavybės.

Komitetams buvo pristatyti planai koreguoti vandens kainas, taip pat pateikti su socialiniu būstu, aplinkos stebėsena bei kitais svarbiais savivaldybės veiklos aspektais susiję klausimai. Visuose komitetuose pristatytiems klausimams buvo pritarta vienbalsiai.

Druskininkų savivaldybės tarybos posėdis vyks lapkričio 28 d. Jame bus svarstoma vienuolika klausimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite