Angle down Atgal

Tarptautinio žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalo „Nepatogus kinas“ seansai bibliotekoje

Spalio 23–27 dienomis Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai) vyks tarptautinio žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“ seansai.

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis, unikalus savo programa ir formatu. Tai socialinis – kultūrinis projektas, kuriame gali dalyvauti kiekvienas. Festivalio metu Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Nepaisant festivalio socialinės misijos ir nekomercinio pobūdžio, „Nepatogus kinas“ kartu yra ir vienas gausiausiai lankomų kino renginių Lietuvoje bei vienintelis tokio pobūdžio kino festivalis Baltijos šalyse.

Kaip ir kasmet, čia pristatomi kritikų įvertinimo ir žiūrovų pripažinimo sulaukę filmai, dalyvavę svarbiausiuose tarptautiniuose festivaliuose. Filmai, kalbantys apie tai, kas šiuo metu aktualu Lietuvoje ir pasaulyje.

Išankstiniai bilietai www.tiketa.lt. Renginio dieną bilieto kaina – auka nuo 0,01 Eur.

Filmų programą galite rasti ŠAVB svetainėje www.savb.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite