Angle down Atgal

Tarptautinio socialinio projekto "Ypatingas grožis" fotografijų paroda Panevėžyje

Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ organizatorės Edita Navickienė, Vidmanė Raustytė ir Giedrė Brazlauskaitė kviečia pasigrožėti 2019 m. rugsėjo 5 d. (ketvirtadienį) 16.30 val. Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namuose (Staniūnų g. 41, Panevėžys) atidaroma tarptautinio socialinio projekto "Ypatingas grožis" fotografijų paroda.

PARODA BUS EKSPONUOJAMA NUO 2019 M. RUGSĖJO 5 D. - IKI 2019 M. RUGSĖJO 30 D.
RENGINYS NEMOKAMAS.

Trumpai apie projektą.

Vykdomas tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“, kurio tikslas – įgalinti grožį, atskleidžiant neįgaliojo žmogaus neretai slepiamą grožį, emocijas, o taip pat juos auginančių, globojančių artimųjų, globėjų grožį, emocijas.
Siekiama parodyti, kad visuomenėje yra ypatingų žmonių, turinčių negalią, kuri yra graži. Taip pat, atkreipti dėmesį į artimuosius, globėjus, kurie augina, globoja ypatingus vaikus. Sulaužyti nusistovėjusius standartus, hipotezes, kad neįgalieji negali būti modeliais, kad jie yra negražūs, nepatrauklūs. Turint negalią ar auginant, globojant išskirtinį žmogų – gyvenimas nesibaigia.
Socialinis projektas „Ypatingas grožis“ visiems kartu, tame tarpe, ir neįgaliems padės į negalią pažvelgti kitu kampu, skatins pasitikėjimą savimi.
Projekto metu vyko fotosesijos (modeliai – neįgalieji turintys įvairią negalią, amžių, jų artimieji, globėjai, draugai) visoje Lietuvoje taip pat ir užsienyje (Anglija, Airija).
Visi prie šio projekto prisidėję profesionalūs fotografai, vizažistai, kirpėjai, stilistai iš visos Lietuvos ir užsienio – sutiko prisijungti savanoriškais tikslais (nemokamai).

Projekto puslapis facebooke :

www.facebook.com/Socialinis-projektasYpatingas-grožis-1498722703524290/

Fb renginio nuoroda:

https://www.facebook.com/events/2262423593795163/

NEPRALEISKITE PROGOS PAMATYTI TAI KAS PAKEIS JŪSŲ GYVENIMĄ, PALIES ŠIRDIS...
TARPTAUTINIS SOCIALINIS PROJEKTAS "YPATINGAS GROŽIS" - PIRMŲ KARTŲ PROJEKTAS :)
GYVENIMO PROJEKTAS :)
"TIKRASIS GROŽIS NEMATOMAS" A.de Sent - Egziuperi

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite