Angle down Atgal

Tarptautinio projekto-parodos „Ant popieriaus be ribų“ atidarymas

Birželio 21 d. 16 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos III a. galerijoje atidaromas tarptautinis projektas-paroda ,,Ant popieriaus be ribų“.

Projektą „Ant popieriaus be ribų“ organizuoja Liublino Marijos Kiuri-Sklodovskos universitetas, Įvairių šalių dailininkus įtraukiantis projektas yra tęstinis ir vyksta jau šeštą kartą. Šiemet parodoje dalyvauja per keturiasdešimt menininkų iš Lenkijos, Lietuvos, Slovakijos, Čekijos, Ukrainos, Japonijos, Kinijos. Parodos pavadinimas nusako, kad eksponuojami darbai sukurti popieriuje. Vyrauja skaitmeninė spauda, fotografija, piešiniai, klasikinės grafikos technikos. Projektas įdomus tuo, kad apima meninę ir mokslinę sritis, atspindi nūdienos kūrybos tendencijas, pristatoma daug novatoriškų, originalių plastinių sprendimų, sukurtų jungiant kelias technikas. Pagal projekto nuostatus paroda yra keliaujanti ir aplankys visas šalis, kurių dailininkai dalyvauja projekte. Į Šiaulius šis projektas atkeliauja antrą kartą.

Parodą bus galima apžiūrėti iki liepos 26 d.

Projekto globėjas – universiteto rektorius prof. Stanislawas Michalowskis.

Projekto kuratorius – Menų fakulteto profesorius Janas Ferencas.

Projekto meno taryba: prof. Milanas Sokolas Banskiejus iš Bystrzycos universiteto (Slovakija), prof. Andrzejus Weclawskis iš Varšuvos dailės akademijos (Lenkija), prof. Grzegorzas D. Mazurekas iš Liublino Marijos Kiuri-Sklodovskos universiteto (Lenkija) ir prof. Vaidotas Janulis iš Šiaulių universiteto (Lietuva).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite