Angle down Atgal

Tarptautinio projekto dalyviai svečiavosi Jurbarko rajono savivaldybėje

Gegužės 20 d. pagal „Erasmus+“ projektą prasidėjo „Good N.E.W.S. I‘m in EU“ Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos organizuojamos tarptautinės mokyklų mainų partnerysčių veiklos. Jose dalyvauja mokytojų delegacijos iš Italijos (Istituto Comprensivo Bagolino, Alcamo), Ispanijos (IES Bahía de Almería), o iš Rumunijos (Scoala Gimnaziala „Zaharia Stancu“) atvyko ne tik mokytojai, bet ir 20 mokinių.

Susirinkusius svečius sveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir įteikė delegacijų vadovams atminimo simbolines dovanas. Projekto dalyviams Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Lukas Bakšys pristatė Jurbarko kraštą, bei supažindino su rajono apylinkėmis.

„Erasmus+“ projekto vadovė visiems susirinkusiems pristatė tarptautinį projektą ir jo vykdomas veiklas, bei supažindino su atvykusiais svečiais.

Projekto veiklos vyks visą šią savaitę, penktadienį gegužės 24 d. planuojami projekto baigiamieji renginiai, į kuriuos pakviestas ir J.E. Rumunijos Ambasadorius Dan Adrian Balanescu.

Jurbarko rajono savivaldybė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite